Jessica Chastain’in Evi Sade Ama Göz Alıcı

Jessica Chastain'in Evi Sade Ama Göz Alıcı

Kazandığı ve aday olduğu birçok prestijli ödül ile adından sıklıkla söz ettiren Amerikalı aktris Jessica Chastain, çağımızın önemli kadın oyuncuları arasında gösteriliyor. Başarılı oyunculuğu ile farkını hemen her filminde ortaya koyan güzel aktrisin 1,8 milyon dolarlık evi de tasarımıyla görenleri kendisine hayran bırakıyor. New York, Greenwich Village, Mercer Caddesi üzerindeki dubleks yaşam alanı; sade ama göz alıcı görünümüyle dikkat çekiyor.

New York’un karmaşasından uzaklaştıran ferah iç mekan

Jessica Chastain’s Elegant $1.8 Million Duplex Is for Sale in Greenwich Village

Tıpkı Jessica Chastain gibi özgün bir zarafete sahip olan ev; iç ferahlatıcı atmosferi ile öne çıkıyor. Yüksek tavanları sayesinde apartman dairesi sıradanlığından kurtulan odaların görüntüsü bile insana huzur vermeye yetiyor. Beyazın ve açık renklerin ağırlıklı olarak tercih edildiği duvarlar, mekanın geniş durmasında pay sahibi oluyor.

Büyük pencereler de evin yoğun şekilde ışık almasını sağlıyor. Jessica Chastain’in evi, geniş ve iyi aydınlatılmış yaşam alanlarıyla şehir hayatının tüm olumsuzluklarını unutturacak bir sadelik ortaya çıkarıyor. Yakın dönemde bir yenileme süreci geçirmiş olan dubleks daire, gösterişten uzak ama estetik dekorasyonu ile görenlerin beğenisini kazanıyor.

Gücünü sadeliğinden alan iç açıcı dekorasyon

Işığın bol kullanımı mekana canlılık katarken, mobilyaların dokusu ile de uyum sağlıyor. Yumuşak renkleri ile mekanın hafifliğini kullanıcılara hissettiren mobilyalar, evin genel konseptindeki sadeliği başarılı bir biçimde tamamlıyor. Şehir içindeki bu huzurlu ev, minimalizmin insan üzerinde bıraktığı güçlü etkiyi fazlasıyla yansıtıyor.

Jessica Chastain’s Elegant $1.8 Million Duplex Is for Sale in Greenwich Village

Dubleks evin özgün tasarımındaki ilgi çeken noktalardan birisi de üst kata çıkmak için kullanılan sarmal merdiven oluyor. Üst kattaki banyo, ana süit ve konuk yatak odasına ulaşabilmeyi sağlayan meşe ağacından yapılan sarmal merdiven, evin karakteristik görüntüsünü ön plana çıkarıyor. Jessica Chastain’in evi, 2 yatak odası ve 2 banyosu ile konukları konforlu ve ferah bir ortamda ağırlamaya imkan tanıyor.

Jessica Chastain’s Elegant $1.8 Million Duplex Is for Sale in Greenwich Village

Şık mobilyaların ve minimalist detayların zarif uyumu

Jessica Chastain’s Elegant $1.8 Million Duplex Is for Sale in Greenwich Village

Oturma odasındaki odun şöminesi, mekana kattığı farklı hava ile dikkatleri üzerine çekiyor. Evin, insanı şehir koşuşturmacasından uzaklaştıran sadeliği, birçok kaliteli detay ile destekleniyor. Ana katta bulunan mutfak, granit tezgaha sahip modern görünümü ile dengeleyici bir tasarım unsuru haline geliyor.

Yaklaşık alanı 120 metrekare olan dubleks evin üst katı da mekanın geneli gibi ferah bir yaşam deneyimi sunuyor. Sadelikten ilham alan tasarım, yaşanılası bir ev ortaya çıkmasına olanak tanıyor. Üst katta bulunan ve açık mavi duvarlar ile oluşturulmuş geniş banyodaki bağımsız küvet de evin elegan görünümünü vurgulayan ayrıntılar arasında yerini alıyor.

Etiketler: , ,

BENZER YAZILAR