Jennifer Lopez’in Klibindeki Evi Alabilirsiniz

jennifer lopez klibindeki ev

Jennifer Lopez’in “Ni Tu Ni Yo” adlı şarkısına çektiği yeni klibinde oldukça cesur sahneler yer alıyor. Bu sahnelerin çekildiği lüks Florida evi, şu günlerde kendini klip sahnelerinde hissederek yaşamak isteyenlere bir fırsat olarak satışa çıkarıldı. Piyasa değeri 6 milyon 497 bin dolar olarak belirlenen ev, Florida‘nın Millionaire’s Row olarak bilinen bölgesinde yer alıyor. Okyanus kıyısındaki Zim Estate adı verilen 6780 metrekarelik bölge, bu ev ile birlikte toplam 5 evi kapsıyor ve bölgenin kendine ait bir giriş kapısı bulunuyor.

Jennifer Lopez tropikal esintili klibi ile evi tanıtıyor

jennifer lopez evi

1958 yılında inşa edilen ve ünlü sanatçının her sabah okyanusa karşı uyanmasına ortam hazırlayan büyüleyici bir atmosfere sahip olan evde toplam beş yatak odası, üç banyo ve de üç yarı banyo bulunuyor. 3640 metre karelik evin bulunduğu tüm mülkte ise toplamda on beş yatak odası ve on üç banyo yer alıyor. Evin tasarımında çok sayıda geniş cam olmasının yanı sıra; dekorasyonda açık renkler ve parlak dokunuşlar dikkat çekiyor. Bu görünüm ev ve çevresinde adeta Karayipler havası yaratıyor. Evin dışındaki alanların ise bu tropikal havayı bozmayacak şekilde palmiye ağaçları, bolca yeşillik ve çeşitli bahçe tasarımlarıyla desteklendiği görülüyor.

Küba romantizmi klipteki ev ile can buluyor

jennifer lopez klibi

Listeleme ajanı Kelly Shaw’a göre Jennifer Lopez son şarkısı için klip çekimlerini gerçekleştirebileceği, ada hissi yaratan bir bölge arayışı içerisindeydi. Araştırmalar sonucunda şarkıcının tam da istediği gibi bir atmosfere sahip olan bu ev bulundu. Shaw, Zim Estate’i tercih etmelerindeki en önemli sebeplerden birinin, buranın Eski Küba’nın romantizmini içermesini olduğunu söylüyor. Klip için Florida Keys’te güzel bir günde çalışmaya başladıklarını belirten Kelly Shaw, sanatçının hayal ettiği ada yaşantısını canlı bir şekilde videoya verebildiklerini de ekliyor.

Klipte oynayan sürpriz isim görenleri şaşırtıyor

Pop starın, yeni klibi için seçmiş olduğu tropikal ortamın havasından oldukça iyi yararlandığı görülüyor. Klip, Jennifer Lopez evin ortasında duran büyük masada tek başına otururken başlıyor ve sahneye bir anda eski kocası ve şimdiki iş ortağı Marc Anthony ile birlikte storyboardları inceleyen bir film yönetmeni giriyor. Klip boyunca fotoğraf çekimleri mülkün farklı yerlerinde ve sahil boyunca devam ediyor. Gerçek hayatta da oldukça yüklü bir emlak yatırımına sahip olan Jennifer Lopez, geçtiğimiz yıl Kaliforniya’da 28 milyon dolarlık bir ev satın almasıyla hatırlanıyor. Ayrıca sahip olduğu Hills konağını da 12.5 milyon dolara satan ünlü şarkıcı, emlak sektörüne yatırım yaparken, sevgilisi Alex Rodrigez ile tatil yapmayı da ihmal etmiyor.

Etiketler: , , , , , , , ,

Öznur Doğan
Takip Et

Öznur Doğan

İnsanlığa sunulmuş en güzel yaşam alanı bence başımızı yukarı kaldırdığımızda gördüğümüz o mavidir.
Öznur Doğan
Takip Et
BENZER YAZILAR