Jennifer Connelly’nin Evi De Kendisi Kadar Güzel!

Jennifer Connelly'nin Evi De Kendisi Kadar Güzel!

Ünlü aktris Jennifer Connelly ve eşi Paul Bettany’nin 2003 yılında satın aldıkları muhteşem ev, bu günlerde tekrar satışa çıkarak emlak piyasasından 14 milyon dolar talep ediyor.

Jennifer Connelly’nin Piyasa Rekoru Kıran Evi Yeniden Satışta

Connelly ve eşinin büyüleyici Brooklyn mahallesi Park Slope’daki çarpıcı güzellikteki evi, 2015 yılında 12.4 milyon dolarla Park Slope piyasa rekoru kırdıktan sadece iki yıl sonra, 14.5 milyon dolarla piyasalara geri dönüyor. Oscar ödüllü aktris Jennifer Connelly ve eşi ünlü aktör Paul Bettany mutlu bir şekilde yaşadıkları evlerini, 2008 yılında 8.5 milyon dolara bir Google yöneticisine satmıştı. Evi satışa çıkaran şu andaki sahibi ise Apollo Global Management ile bağlantılı bir New York ailesi.

1889’da inşa edilmiş ve ünlü mimar Montrose W. Morris tarafından tasarlanan 605 metrekarelik kireç taşlı konutun yedi yatak odası ve üç buçuk banyosu, 5 şöminesi, şarap mahzeni, arka bahçesi ve bir servis asansörü bulunuyor. Yaklaşık 8 metre genişliğindeki malikane, son dönemde ünlüler ve politikacılar arasında favori haline gelen Brooklyn mahallesinde Park Slope 17 Prospect Park West’te yer alıyor.

Brooklyn’de Tarihin Dokunduğu Hayatlar

Bulunduğu caddenin köşesine yerleşmiş ve Prospect Parkı’nı gören malikane, vitray pencereler, maun sütunlar, zikzak döşemeler ve oymalı mantolar gibi orijinal ayrıntılarını bugün de koruyor. Aynı zamanda akıllı kablolarla, modern bir şef mutfağıyla, medya odası, “çocuk katı” gibi birinci sınıf özellikler ile modernize edilmiş ve tamamen güncellenmiş durumda. Bir kiler deposu, giyinme odası ve spa benzeri bir banyosu bulunan bu büyük konutta, bir ana yatak odası süiti bulunuyor.

Evin parka bakan köşe salonu, girift ahşap oyma detayları ve gazla çalışan bir şöminesi ile birlikte tavan süslemelerinin altında tüm ihtişamıyla uzanıyor. Evin diğer eğlenceli detaylarından birisi “evin kıvrımının altına sıkışmış” 600 şarabı olan bir mahzeni içeriyor oluşu.

Connelly-Bettany çifti bulundukları süre boyunca evlerine pek uğramamış olsa da, evin sonraki sahipleri evin tarihi cazibesini korumaya devam edecek gibi gözüküyor.

2001’de “Beautiful Mind – Akıl Oyunları” filminin setinde tanışan çift, 2003’te evlenerek Park Slope’taki evlerine taşındıklarında, Hollywood ikilisi, bu ev için 3.7 milyon dolar ödemişti. Jennifer Connelly ve eşi Paul Bettany, Brooklyn’e yerleştiklerinde Park Slope gayrimenkul öncüleri olarak görülmüşlerdi. Gelen duyumlara göre, çift şimdilerde Tribeca’daki Hudson manzaralı daha çağdaş bir yere taşınıyor.

Etiketler: , , , , ,

BENZER YAZILAR