Sincap Evler’de Son Durum ve En Güncel Bilgiler

Sincap Evler

Sincap Evler, Sincap Evler Istranca projesi kapsamında Tekirdağ’ın Saray ilçesine bağlı Safaalan Mahallesi’nde 290.000 metrekare alan üzerinde 2008 yılında kurulmuştur. 315 ahşap villadan oluşan Sincap Evler, şehrin gürültüsünden uzak, huzurlu bir yaşam alanına sahiptir. Sincap Evleri Tekirdağ merkeze ve İstanbul’a yakınlığı sebebiyle özellikle bu iki şehirde çalışmak zorunda olanlar için de ideal bir seçim olacaktır. Yanı sıra alışveriş merkezi, çiftlik avlusu, botanik bahçe, restoranlar, oyun parkları, açık yüzme havuzu, Basketbol/Futbol sahası, spor salonu ve sağlık birimleri gibi bir yerleşim yerinde olması istenen cazip faktörler de bu yaşam alanında yer almaktadır. Sincap Evleri hem modern yaşamın ihtiyaçlarının karşılanabildiği hem de doğa ile yakınlaşmanın mümkün olduğu bir yaşam alanı sunmaktadır.

Sincap Evler, 70 metrekare villa tipinde 2 katlı müstakil evlerdir. Bu evlerin 15 metrekaresini verandası oluşturmaktadır. 2+1 olarak tasarlanan bu yapılar şömineli ısıtma tipine sahiptir. Tamamı ahşap doğal malzemeden yapılmış olup beyaz eşyalı olarak teslim edilir. Bu evlerin yine ahşaptan verandası ve geniş bahçesi bulunmaktadır.

Güncel satılık ve kiralık fiyatlarıyla Sincap Evler

sincap evler

Şehir merkezine yakın fakat şehrin gürültüsünden ve karmaşıklığından arındırılmış doğa manzaralı Sincap Evlerden birçoğu sahibinden ve emlakçıdan seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. 70 metrekare olan bu evleri 375 metrekarelik arazisiyle beraber satın alabilirsiniz. Bahçesiyle beraber tapusuna sahip olabileceğiniz sincap evlerin güncel fiyatları 300.000 TL’den başlayarak 400.000 TL arasında değişim göstermektedir. Ortalama olarak 350.000 TL civarında bir ücret ile Sincap Evleri’nden birine sahip olabilirsiniz.Bu evlerin aidat ücreti ise 125 TL’dir. Sincap Evleri’nden birini kiralamak isterseniz 1.000 TL ile 1250 TL arasında bir kira bedeli ile ödemeniz gerekecektir.

Yatırıma uygun Sincap Evler

Sincap Evler

Yatırım amaçlı olarak da kullanıma oldukça uygun olan bu evleri satın alarak kiraya verebilirsiniz. Çeşitli sosyal mekanların yürüme mesafesinde olması, doğal manzarası ve şehre yakınlığı ile Sincap Evleri yatırım yapmak için ideal çözümlere sahiptir. Devamlı yaşamın yanı sıra tatillerde dinlenmek ve keyifli vakit geçirmek için de tercih edilebilir bu evleri yılın belli dönemlerinde günlük olarak kiralayabilirsiniz. Doğayla iç içe olması ve ahşap tasarımıyla sincap evleri dizi ve film çekimleri için de elverişli mekanlar olup bu amaçla da günlük kiralama usulü olarak değerlendirilebilir.

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR