İşte Ünlülerin Yatak Odaları

İşte Ünlülerin Yatak Odaları

İşte dizilerin sevilen oyuncuları, ünlü pop starlar ve televizyon yıldızlarının muhteşem lüks yatak odaları…

Aşk-ı Memnu dizisinden tanıdığımız Zerrin Tekindor’un sade ve şık yatak odası gayet şık ve zarif bir şekilde döşenmiş. Evinde kullanmadığı eşyaları sevmeyen Zerrin Tekindor, yatak odasında kullanılmayan eşya sevmiyor.

Fotoğraflar için TIKLA

Pop müziğin ünlü ismi Ajda Pekkan yatak odasında ayna kaplı bir gardrop kullanmayı tercih etmiş. Ünlü sanatçının dekorasyonu az ama zevkli dekorasyonla dikkat çekiyor.

Sibel Can’ın yatak odasında pastel tonlar hakim. Ünlü şarkıcı 4 katlı geniş bahçeli evinin tamamında ferahlığa özen gösteriyor.

Berna Laçin’in eşi ve kızıyla yaşadığı evinin yatak odasında sadelik hakim. Berna Laçin’in yaşadığı 380 m²’lik tripleks ev, geniş yeşil bir bahçeye, oradan da havuza açılıyor

Ünlü şarkıcı Gülşen’in yatak odası kırmızı ve siyah ağırlıklı. “Bunu ünlülerin kırmızı halı merakından esinlenerek yaptık” diye gülerek anlatıyor Gülşen. Bu halı aynı zamanda salonda kum beji olarak başlayan, içeri doğru ilerledikçe gri ve siyaha dönüşen duvar rengiyle de çok iyi uyum sağlıyor.

Mariah Carey ve eşinin bir kaç mülkünden biri olan bu ev ünlülerin gözde mekanı Bel Air’de bulunuyor

Dünyanın en zengin iş adamlarından biri olan Rus milyarder Roman Abramovich’in St. Barts adasında satın aldığı yazlık ev görenlerin gözlerini kamaştırıyor. Abramovich bu muhteşem ev için tam 54 Milyon Sterlin (yaklaşık 130 Milyon TL) ödedi.

Detaylar için TIKLA!

Ashton Kutcher ve Demi Moore’un bir kaç tane mülkü var.  Moore ve Kutcher yatak odalarında objektiflere poz da veriyorlar kimi zaman.

Demet Akalın’ın yatak odasına parmak iziyle giriliyor.

Kim Kardashian da gayrimenkule yatırım yapan ünlülerden. Kim’in birçok evi ve yatak odası var.

Dünyanın en zengin kadınlarından olan Paris Hilton’un evi de ihtişamıyla göz kamaştırıyor. Yatak odası da son derece gösterişli ve lüks şekilde donatılmış.

Etiketler: , ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR