Hangi Burç Hangi Ayda Harcama Yapmalı?

Hangi Burç Hangi Ayda Harcama Yapmalı?

2017 yılı her burç için avantajlı yatırım tarihleri sunuyor. Hangi burç hangi ayda harcama yapmalı diye merak eden okurlar için yatırım konusunda şanslı tarihler sunuluyor.

Koç burçları için 2017 yatırım yılı

koç burcu

Koç burcu için 2017 yenilik getiriyor. Hem maddi hem de manevi yatırımlar için fırsatlar sunan 2017’nin haziran ayı ile temmuz ayı arasında burçta para alanında hareket edecek olan Venüs geleceğe dair maddi yatırımlara yeşil ışık yakıyor. Yatırım için ileride değerlenecek yerlerden satın almalar bu sürede yapılabiliyor. İş anlamında yatırım yapmak isteyenlerin ise kasım ayına dikkat etmesi öneriliyor. Ticari alanda Jüpiter Koçlara göz kırpıyor ve ofis yatırımları bu dönemde uygun görülüyor. 9 Nisan – 11 Mayıs tarihlerinde harcamalarda dikkatli olunması gerekiyor.

Boğalar, Güneş tutulmasına dikkat

boğa burcu

21 Ağustos 2017’de yaşanacak Güneş Tutulması Boğa burçlarının özel yaşamla ilgili evine etki edecek. Tutulma dönemi ev almak, ev değiştirmek için oldukça uygun görülüyor. Merkür’ün gerilediği 9 Nisan – 11 Mayıs, 14 Ağustos – 6 Eylül, 4 – 24 Aralık arası maddi yatırım yapılması önerilmiyor. Keyfine düşkün Boğalar için havuzlu villalar ideal seçimi gösteriyor.

İkizler ağustos’u bekleyin

ikizler burcu

İkizler burcu için yılın yatırıma en uygun dönemi 1 – 26 Ağustos arasını işaret ediyor. Venüs’ün para alanına geçmesi ile, ikizler için fırsatların kapısı açılıyor. Ev alma, kiralama, yerleşme ve taşınma durumları için fırsatlar yakalanabiliyor. 14 Ağustos – 6 Eylül arasındaki Merkür retrosunda imza atılmaması ise hatırlatılıyor.

Yengeçlerin yüzü gülecek

yengeç burcu

Yengeçler Jüpiter’in Terazi burcundaki hareketinden yıl boyunca maddi kazançla çıkıyor. Ev almak, yenilemek veya değiştirmek isteyenler yıl boyunca sürprizlere hazır olurken, harcama için en uygun dönemler 7 Ağustos’taki Ay tutulması ve 26 Ağustos – 19 Eylül dönemi olarak görülüyor. Yılın sürpriz evlilikler de vadettiği Yengeçlerin bekar değil, daha geniş aile evleri için planlama yapması tavsiye ediliyor.

Aslanlar ekim’i bekleyin

aslan burcu

11 Ekim sonrası Jüpiter’in Akrep burcuna hareketi ile beraber özel hayatınıza şans geliyor. Ev almak, emlak yatırımları için ideal görülen dönemin iyi değerlendirilmesi öneriliyor. Kişilerin kendilerinin yanı sıra aileleri için müstakil evler alabileceği de belirtiliyor. 5 Mart – 16 Nisan tarihleri arasında Venüs’ün retro hareketinden ötürü harcamalardan uzak durulması tavsiye ediliyor.

Başak burçları için yıl sonu mühim

başak burcu

Başak burçlarının 6 Nisan – 25 Ağustos tarihleri arasında yatırım yapmaması öneriliyor. Merkür retrolarında da harcamadan sakınması gereken Başak burçları için de 11 Ekim’e kadar para fırsatlarına sahip olabilecekleri hatırlatılıyor. Yatırım için 11 Ekim sonrasını beklemesi önerilen Başakların yıl sonuna kadar ticari yatırımlar yapabilecekleri fırsatlar doğuyor. İş yeri alma için ideal süreç 11 Ekim – Aralık 2017.

Teraziler şans ile tanışıyor

terazi burcu

Yıl boyunca terazilerin şansı yaver gidiyor. Özellikle 11 Ekim sonrasında yatırımlar için yeşil ışık yanıyor. Yıl boyunca fırsatlar geldikçe yatırım yapması önerilen Teraziler için ofis genişletme, daha büyük işletmeler açma veya satın alma ihtimalleri dikkat çekiyor.

Akrep burçları dikkat

akrep burcu

Akrep burçları için 7 Ağustos’taki Ay Tutulması önem arz ediyor. Kova burcundaki tutulma onların ev ve aile alanına etki ediyor Bu dönemde ev alma ve satma düşüncelerinin artması bekleniyor. Ancak Satürn’ün geri gideceği 6 Nisan – 25 Ağustos arasına denk gelen bu süreçte evrakların doğruluğunun iki kez teyit edilmesi konusunda uyarılar dikkat çekiyor.

Yay burçları için Güneş tutulması önemli

yay burcu

25 Şubat’taki Güneş tutulmasının Yay burçları için ev değişikliklerine işaret ettiği belirtiliyor. Venüs 1 Ağustos – 26 Ağustos ve 24 Aralık sonrası para evlerinde bulunacak ve Yayların bu aralıklarda maddi yatırımlar yapabileceği ifade ediliyor. Küçük devremülkler Yay burçları için ideal görülüyor.

Oğlak burçları için yatırım mümkün

oğlak burcu

Oğlaklar şubat ayındaki ay tutulması ile yatırım planlarını güçlendiriyor. İş yatırımlarının hareket kazanacağı 2017’de Oğlakların daha önce deneyimlemedikleri alanlarda riskli iş yatırımlarından güler yüzle sonuç alması mümkün görülüyor. Örneğin otel almak mümkün olabiliyor. 5 Mart – 16 Nisan arasında ev değişikliği yapılması önerilmiyor.

Kova burçları iş fırsatları elde ediyor

kova burcu

Kova burçları için 11 Ekim döneminde iş yatırımları şansı işaret ediyor. Kovaların işlerini genişletmek, iş yeri değiştirmek, almak veya satmak için girişimlerinde şans yüzlerine gülüyor.

Balık burçları için girişim ayı

balık burcu

26 Ağustos – 19 Eylül arasında iş yatırımları ve gayrimenkul alımı olumlu görülüyor. Özellikle hizmet sektöründeki yatırımlar konusunda şanslı bir dönem beklenirken, Balık burçlarının restoran, cafe gibi işletmeler satın alabileceği belirtiliyor.

Etiketler: , , , , , ,

Öznur Doğan
Takip Et

Öznur Doğan

İnsanlığa sunulmuş en güzel yaşam alanı bence başımızı yukarı kaldırdığımızda gördüğümüz o mavidir.
Öznur Doğan
Takip Et
BENZER YAZILAR