Gebze’ye 818 konut için 19 Temmuz’da ihale yapılacak

Gebze’ye 818 konut için 19 Temmuz’da ihale yapılacak

  


 


Emlak Konut GYO,  Kocaeli Gebze Güzeller Mahallesi’nde birinci etaptaki 524 konutluk inşaat ihalesinden sonra ikinci etapta da 818 konut, üç ticari ünite, iki sosyal tesisin yapımı için  ihale açtı. 19 Temmuz 2010’daki ihale Emlak Konut GYO’nun İstanbul’daki genel müdürlüğünde yapılacak.


 


Darıca’da üç arsa, Gebze’de bir fabrika satılıyor
Kocaeli Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Gebze Emlak Müdürlüğü Darıca ve Gebze’de üç arsa ile bir fabrika binası satışa çıkarıldı. İşlemi gerçekleştiren isim olan Gebze Milli Emlak Dairesi’nden elde edilen bilgilere göre, tümü Darıca’da bulunan arsalar için istenen tahmini bedeller ise 465 bin TL ile 800 bin TL arasında değişirken, geçici teminat bedelleri de 195  ile 240 bin TL arasında kaldı.Diğer yandan yine Gebze Milli Emlak’ın satışa çıkardığı fabrika binası 5 bin 429 metrekare arsa üzerinde konumlanmış durumda. Bu fabrika binası için istenen tahmini bedel 910 bin TL olurken, geçici teminat 273 bin TL olarak belirlendi. Satışa çıkan tüm taşınmazlar için ihale 28 Haziran 2010 tarihinde gerçekleştirilecek.Etiketler: , , ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR