Fonksiyonel ve estetik banyolar

Fonksiyonel ve estetik banyolar


Yapılardaki kemerlere göndermede bulunan yay formu ve günümüz teknolojisini yansıtan modern tasarım dili ile Arch, banyolarınızı geçmişten günümüze taşıyor.Mimaride sıkça kullanılan yay formu, serinin tüm parçalarında kendini gösteriyor.


Yuvarlak ve yalın hatlara sahip Arch vitrifiye takımında 60 santimetre ve 80 santimetre ile birlikte 52 santimetrelik monoblok lavabo seçenekleri sunuluyor. İsteğe bağlı olarak seriye dahil edilebilen yay formundaki krom havluluk çözümleri, 60 santimetre ve 80 santimetrelik lavabolara monte edilerek kullanılabiliyor. 


 


Arch serisinin lavaboları, duvara sıfır klozet ve asma klozet alternatifleri ile kombine edilebiliyor. Serideki klozetlerde standart klozet kapağının yanı sıra yavaş kapanan kapak opsiyonu da seçenek olarak sunuluyor. Arch Universal Asma Klozette bulunan gizli montaj özelliği ile montaj sonrası hiçbir eleman dışarıdan görünmüyor. Klozetlerle birlikte kullanılan bide ve asma bide seçenekleri ise ARCH vitrifiye serisini tamamlıyor.


 


 


 


 


 


 Etiketler: , ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR