Fiyaka Esenşehir’de uygun fiyatlar

Fiyaka Esenşehir'de uygun fiyatlar


Fi-Yapı, Fiyaka Sancaktepe’den sonra hayata geçirdiği ikinci konut projesi Fiyaka Esenşehir’deki daireleri satışa sundu. 40 bin metrekare alanda 16 blokta toplam 832 daireden oluşan projede 27 bin metrekare yeşil alan olarak ayrılıyor. İstanbul Esenyurt’ta hayata geçirilen Fiyaka Esenşehir’de 99 bin YTL ile 199 bin YTL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulan dairelerin tümü 135 metrekare ve 3+1 olma özelliği taşıyor. Fiyaka Esenşehir metrekareleri aynı olmak üzere 4 farklı tipte daire alternatifi sunuyor.Fi-Yapı, projeden daire almak isteyenlere talepleri doğrultusunda 60 ay vade ve esnek ödeme planları da sunuyor. 10 bloğun temellerinin atıldığı Fiyaka Esenşehir’de inşaat hızla devam ediyor. Projede birinci etaptaki daireler Kasım 2009’da, ikinci etaptakiler Kasım 2010’da, üçüncü ve son etap ise Haziran 2011’de sahiplerine teslim edilmiş olacak.


 


Açık ve kapalı yüzme havuzu var


İstanbul’un yeni merkezi Esenyurt’ta bulunan Fiyaka Esenşehir, konforlu ve sağlıklı bir yaşam isteyenler için ideal bir proje olma özelliği taşıyor. Böylece şehir merkezinde uygun fiyatlı ev sahibi olma dönemi başlıyor. Fiyaka Esenşehir projesinde sinema salonu, açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk havuzu, tenis ve basketbol sahaları, hamam, sauna, pilates, squash ve fitness salonu, çocuklar için özel oyun alanları ile dört dörtlük bir sosyal yaşam sunuluyor. Ayrıca site sakinleri tüm açık alanlarda kablosuz internet ağından yararlanabilecekler.


 


Her türlü güvenlik önleminin de düşünüldüğü Fiyaka Esenşehir’de görüntülü kapı sistemi, kameralı ve dijital kayıt sistemli 24 saat özel güvenlik bulunuyor. Fiyaka Esenşehir’de tüm ayrıntıları ile projelendirilmiş revir, kreş, 950 araçlık otopark ve 12 bin metrekarelik alışveriş merkezi de yer alıyor.


 


Fiyaka Esenşehir’de uygun fiyatın yanı sıra tüm detaylarda kalite faktörü öne çıkıyor. İnşaatta kullanılan malzemelerden duvar vitrifiyeleri ve armatürlere kadar kaliteli ve dayanıklı malzemelerden yararlanılıyor. Dairelerde standart olarak laminant mutfak dolabı bulunuyor. Laminant parkeler, hilton lavabo, 1. sınıf seramik kaplamalar, Amerikan panel kapılar, ısıcamlı PVC doğramalar ve çelik kapı, Fiyaka Esenşehir’deki detaylardan yalnızca birkaçı. Ayrıca mutfaklar da son derece geniş, rahat ve kullanışlı olma özelliği taşıyor.


 


Tel: (0216) 621 0 444 – (0212) 620 40 20


 Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et