Her Ortamda Bitki Yetiştirmeyi Mümkün Kılan Tasarımlar

Her Ortamda Bitki Yetiştirmeyi Mümkün Kılan Tasarımlar

Yoğun şehir hayatında yaşayanların doğaya karşı duydukları özlem sonucu ortaya çıkan evde bitki yetiştirme akımı yepyeni bir boyut kazanıyor. Gün boyu kapalı mekânlarda vakit geçiren kişilerin yeşile duyduğu ilgi sayesinde gelişen dekorasyon trendleri, insanları bitki yetiştirme gibi yeni hobilere yönlendiriyor. Bu ihtiyaca yönelik olarak tasarlanan Botanical Planter Screens adlı ürün grubu da her ortamda bitki yetiştirmeyi mümkün kılıyor.

Botanical Planter Screens her alanda bitki yetiştirmenizi sağlıyor

Bulundukları ortama daha dekoratif ve şık bir görünüm vermeyi amaçlayan ürünler pek çok farklı amaçla kullanılabiliyor. Ofis, salon ve benzeri alanları bölmek için kullanılabilen paneller, sıkıcı paravan görüntüsüne yenilikçi bir alternatif arayanlar için ideal çözümler sunuyor. Ürünü kafe ve bahçelerde de alan ayırma aracı olarak kullanabilir, aynı zamanda istenmeyen bakışları kendinizden uzak tutmak için bahçenizin ya da balkonunuzun etrafında yeşil bir duvar oluşturabilirsiniz.

Doğadan ilham alınarak dizayn edilen Botanical Planter Screens serisi modern ve etkileyici bir görünüme sahip. Panellerin alt kısmında bitki yetiştirmek için hazırlanan geniş bir saksı bulunuyor. Kendi sulama sistemine sahip olan saksı sayesinde sıkça bakıma ihtiyaç duymayan bitkiler kolayca yetiştirilebiliyor. Kullanıcılar için büyük kolaylık sunan ürün, tüm iç ve dış mekânlarda kullanılabiliyor.

Kapalı mekân bahçeciliğinde yeni bir dönem başlıyor

Ürünün farklı şekillerde toplam üç farklı tasarımı bulunuyor. Wattle, Akasia ve Banksia isimlerini taşıyan tasarımlar sadelik ve zarafeti temsil ediyor. Botanical Planter Screens tasarımlarını birbirinin devamı olarak kullanabileceğiniz gibi, farklı tasarımları bir arada kullanarak da dikkat çekici bir kombin oluşturabilirsiniz. Sarmaşık gibi ince gövdeli ve tırmanarak uzayan bitkiler yetiştirmek için tasarlanan ürün, bulunduğu alanlarda büyük beğeni topluyor. Yetiştireceğiniz bitkilerin büyüdükçe daha göz alıcı bir görünüme büründüğünü gözlemleyebilirsiniz. Sarmaşık, tırmanarak büyüyen domates ve salatalık gibi bitkileri yetiştirmek için oldukça elverişli olan bu saksılar çok farklı mekânlara uyum sağlıyor.

Dekoratif zevklerinizi yansıtan canlı detaylar yaşam alanınıza renk katıyor

Saksı çeşitleri, alan ayırma amacının dışında dekoratif olarak da kullanılabiliyor. Dekorasyonunuza yaratıcı eklemeler yapabileceğiniz bu ürünler ile evinizin bir köşesinde kişisel bahçenizi oluşturabilir, bulunduğunuz ortamın havasını değiştirebilirsiniz.Yaşam alanına canlı detaylar eklemek isteyen herkes için şık bir alternatif olan Botanical Planter Screens çok amaçlı kullanım imkânı tanıyor. Saksı panellerde yeşil bitkilerinizi yetiştirebileceğiniz gibi, kendi meyve ve sebzeleriniz için de uygun bir alan yaratabilirsiniz. Doğaya dönüşü simgeleyen evlerde bitki yetiştirme modası kendinizi yeşilin huzuruna bırakmanızı sağlarken, nefes alan detaylarla buluşmanıza da imkân tanıyor.

 

Etiketler: , , , , , , , ,

BENZER YAZILAR