Etkili Konut Başlıklarına Örnekler

Etkili Konut Başlıklarına Örnekler

Yüzlerce emlak ilanı arasında okurun dikkatini çekmek bir hayli zor oluyor. Emlak sahiplerinin konut bilgilerini girerken doğru başlıkları seçmesi, alıcının ilgisini cezbetmek, detaylara yönlendirmek için hayati önem taşıyor. Konut bakanların göz gezdirdiği ilk yer ilan başlıkları ve konut görselleri oluyor. Kullanıcılar, her bir ilana hızla göz gezdirirken sadece gerçekten özgün ve ilginç bulduğu  bağlantıları detaylıca inceliyor. Bu da ilan sahiplerinin dikkat çekebilmek için sadece birkaç saniyelik bir vakti olduğu anlamına geliyor.

Verimli bir başlık nasıl yazılır, etkili konut başlıkları kullanıcıları nasıl tıklamaya yönlendirir öğrenerek gayrimenkullerinizin görüntülenme sayılarını artırabilirsiniz.

Maltepe’de Denize Nazır 2 + 1 Yüksek Giriş Daire

“Maltepe’de Denize Nazır 2 + 1 Yüksek Giriş Daire ​​​​​” gibi bir başlık imla açısından kusursuzluğu ve yalnızca ilk harflerin büyük yazıldığı başlık düzeni ile doğru bir örnek oluşturuyor.  İnternet dilinde agresif bir izlenim yaratan tamamı büyük harften oluşan başlıklar kullanıcılara itici gelebiliyor. Bariz yazım hataları, anlatım bozuklukları da özensiz görüntü yaratacağından ve okumayı zorlaştıracağından tavsiye edilmiyor. Dikkatle yazılan başlıklar, etkili konut başlıkları için ilk kıstası oluşturuyor.

Beyoğlu Pürtelaş’ta 3 + 1 Kiralık Daire

“Beyoğlu Pürtelaş’ta 3 + 1 Kiralık Daire” şeklinde başlıklar açık lokasyon bilgisi bulunduruyor ve doğru bir örnek olarak kabul ediliyor. İlan başlıklarında kiralık veya satılık konut  lokasyonunun, bölge, semt veya mahalle adının net olarak yer alması öneriliyor. Dairenin oda sayısı, kiralık veya satılık bilgisi, başlıkta bulunması gereken diğer detayları oluşturuyor.

Beylikdüzü’nde Güvenlikli Sitede Kullanışlı 1 + 1 Satılık Stüdyo Daire

Konut veya ofisin fark yaratabilecek detaylarına ilan başlığında yer vermelisiniz. Lüks, müstakil, yüksek giriş, güvenlikli, otoparklı, manzaralı, ofis katı, dubleks, çatı katı, açık cephe gibi ibarelerle etkili bir başlığa ulaşabilirsiniz. “Beylikdüzü’nde Satılık 1 + 1 Daire” yerine “Beylikdüzü’nde Güvenlikli Sitede Kullanışlı 1 + 1 Satılık Stüdyo Daire ” başlığı daha doğru görülüyor. Başlık, “stüdyo”, “güvenlikli site” ve “kullanışlı” ifadelerinin desteği ile etkili ve doğru kabul ediliyor.

Üsküdar Sahilde 3 + 1 Deniz Manzaralı Lüks Kiralık Daire​​​​​​​

Etkili bir emlak ilanında başlığın açık ve net olmalısı gerekiyor. Okura hiçbir şey ifade etmeyen, kafa karıştırıcı notlar ve numaraların ilan başlığında yer almaması gerekiyor. İlan numarasını, filtrelerde yer alan niceliksel bilgileri (metrekare, bina yaşı, ilan tarihi gibi) ve fiyat (veya fiyat aralığı) detayını başlığa yazmamalısınız. “Üsküdar Sahilde 140 Metrekare 3 + 1 Manzaralı Kiralık Daire Aylık 3.000 Dolar İlan No: 12564963” gibi kalabalık ve anlaşılmaz bir ifade yerine “Üsküdar Sahilde 3 + 1 Deniz Manzaralı Lüks Kiralık Daire​​​​​​​” başlığını kullanabilirsiniz.

Siz de ilanlarınızı  www.milliyetemlak.com‘da yayınlayarak milyonlarca alıcıya ulaşabilir, ilanınızda etkili konut başlıkları kullanarak dikkat çekebilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR