Eskidji Müzayedecilik, Dumankaya A.Ş. Gayrimenkullerini Açık Artırma İle Satıyor

Eskidji Müzayedecilik, Dumankaya A.Ş. Gayrimenkullerini Açık Artırma İle Satıyor

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunun (TMSF) kayyum atandığı Dumankaya İnşaat A.Ş. aktifinde bulunan gayrimenkullerin satışı konusunda ESKIDJI A.Ş. ile geçtiğimiz günlerde sözleşme imzalamıştı.

Gayrimenkul müzayedeleri konusunda uzmanlaşmış ve binlerce gayrimenkulün satışını gerçekleştirmiş bulunan Eskidji Müzayedecilik, bu defa Dumankaya A.Ş. bünyesindeki tamamlanmış ve içerisinde yaşamın başladığı 16 farklı Dumankaya projesinde yer alan 219 adet gayrimenkulü , 26 Eylül 2017 Salı günü saat 14:00’da düzenlenecek açık artırma ile satışa sunacak. Satışa çıkan gayrimenkulleri, villalar,daireler, ofisler ve mağazalar oluşturuyor.

Tamamı istanbul’da yer alan, İkon, Trend, Dizayn, Horızon, Adres Lobi, Adres Natura, Adres Botanik, Adres Kampüs Batı, Adres Kampüs Doğu, Adres Kampüs Güney, Adres Kampüs Panorama, Miks, Vizyon, Modern, Modern Vadi, Modern Collectıon, Flex Kurtköy, Gizli Bahçe, Villa Gizli Bahçe, Ritim İstanbul, Konsept İstanbul, Konsept Halkalı projelerindeki gayrimenkuller için açık artırmada fiyatlar ;

Konutlarda 105.000TL , Ofislerde 193.500TL , Mağazalarda 127.500TL ‘den başlıyor

Eskidji Müzayede A.Ş ‘nin İstanbul Yenibosna’daki merkezinde düzenlenecek açık artırmaya, bizzat salona gelerek, telefonla yada www.eskidji.com internet sitesi üzerinden canlı bağlantı ile katılınabilecek..

Bilgi için Telefon: 0212 454 11 77   Mail: bilgi@eskidji.com Katalog : www.eskidji.com

Eskidji Müzayedecilik A.Ş.

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR