Erka Konsept Ve Erka Panorama’da Kampanya Devam Ediyor

kağıthane konut projeleri

Erka Yapı’nın Kağıthane’de yapımına ve satışına devam ettiği Erka Konsept ve Erka Panorama projelerinde, lansman ile başlayan; “%20 peşin,%69, 60 ay vade” kampanyası devam ediyor.

Erka Konsept’te; 2+1, 3+1 konut tipleri yer alırken, fiyatlar 440 bin TL’den başlıyor. Erka Panorama’da ise 1+1 ve 2+1 konutlarda fiyatlar 362 bin TL’den başlıyor.

3 ayda %30’u satıldı

İstanbul merkezi noktalarından Kağıthane’de hayat bulan Erka Konsept’in %40’ı ve Erka Panorama’nın %25’i satılırken, bu iki projede kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Erka Yapı’nın Kağıthane’deki kentsel dönüşüm çalışmalarının ilk adımlarını oluşturan ve %50’si tamamlanan Erka Konsept ve Erka Panorama Mayıs 2018’de teslim edilecek. Erka Yapı, Kağıthane’de kentsel dönüşüm kapsamında 3 yıl içinde 9 ayrı adada 1400 konut yapacak.

İstanbul’un merkezi yerinde ekonominin can damarı olan büyük finans kuruluşlarının sıralandığı Levent-Büyükdere Caddesi’ne yürüyüş mesafesinde konumlandırılan Erka Konsept ve Erka Panorama, köprü bağlantı yolları, AVM’ler, eğitim kurumları ve hastanelere yakın konumuyla fark yaratıyor.

Fitness center, teras cafe, çocuk oyun parkı, Lobby, 7/24 güvenlik ve çocuk oyun parkı Erka Konsept ve Erka Panorama’nın ayrıcalıkları arasında yer alıyor.

Etiketler: , , , , , , , ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR