Emlakçılar Kulübü Hakkında

Emlakçılar Kulübü Hakkında

Milliyet Emlakçılar Kulübü nedir?

Milliyet Emlakçılar Kulübü, Milliyet Emlak kurumsal üyelerine özel fırsatlar ve ayrıcalıklar sunan bir programdır. Güvenilir ve işinde uzman gayrimenkul profesyonelleri olan Milliyet Emlak kurumsal üyeleri bu kulübün bir parçasıdır.

Nasıl üye olunur?

Milliyet Emlak’a üye olan tüm emlak ofisleri ve inşaat firmaları Milliyet Emlakçılar Kulübü’ne üye olurlar. Üyeliklerinin başlama tarihi itibarı ile Kulübün sunduğu avantajlardan faydalanmaya başlayabilirler.

Milliyet Emlakçılar Kulübü’nün sunduğu avantajlar nelerdir?

Milliyet Emlakçılar Kulübü üyelerinin işlerine katkı sağlayacak firmalardan özel fırsatların yanı sıra özel hayatlarında da kolaylıklar sağlayan avantajlar sunmaktadır. Ayrıca, emlak sektöründe çalışan işinin ehli emlak ofislerini çeşitli etkinliklerle bir araya getirerek sektöre dair deneyimlerin paylaşılıp sektörün gelişmesine katkı sağlamaktadır. Milliyet Emlakçılar Kulübü’nden aktif üyelik paketi bulunan firma yöneticisi ve firma temsilcileri kendi üye bilgileri ile yararlanabilirler.

[MEButton url=’https://www.milliyetemlak.com/dergi/emlakcilar-kulubu/firsatlar/’ text=’Fırsatlar’] [MEButton url=’https://www.milliyetemlak.com/dergi/sik-sorulan-sorular/’ text=’Sıkça Sorulan Sorular’]