Emlak Sektörünün En Kilit İsmi Eğitim Şirketi Kurdu

Emlak Sektörünün En Kilit İsmi Eğitim Şirketi Kurdu

Türkiye’de emlak sektörü ve franchising sisteminin en önemli ismi olan Hakan ERİLKUN, eğitim ve danışmanlık şirketi www.hakanerilkun.com‘u kurarak çeyrek asırlık bilgi ve tecrübelerini aktarmaya başladı.

TURYAP Yönetim Kurulu Üyesi, Organizasyon Geliştirme Müdürü, İstanbul Ticaret Odası,, Marmara Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi Öğretim Görevlisi olarak uzun yıllar görev yapan, Samsung gibi lider firmalara danışmanlık hizmeti veren ERİLKUN, Turyap, Altın Emlak, Tgm Trend Gayrimenkul & Yatırım gibi markaları başarıya ulaştıran isim olarak da biliniyor.

Sektörün sihirli eli olarak adlandırılan ERİLKUN, artık satış – pazarlama eğitimlerinin yanısıra franchise sistemiyle markalaşmak isteyen kuruluşlara da danışmanlık hizmeti vermeye başladı. Meslektaşlardan uzun yıllardır bu yönde talep aldığını ancak profesyonel çalışma programları nedeniyle taleplerin sınırlı bölümüne cevap verebildiğini belirten ERİLKUN şunları söyledi:

”Oda’lardan kurum ve kuruluşlara kadar yüzlerce eğitim verdim ve en son Türkiye genelinde düzenlenen Sektörel Buluşma Panellerine genel istek üzerine 2 (iki) yıl üst üste katıldım. Her etkinlik sonrasında onlarca özel eğitim talebi alıyorum. Giderek artan talepler nedeniyle sektörlere ve özellikle meslektaşlarımıza daha fazla faydalı olabilmek adına Temel ve İleri Düzey Satış / Pazarlama Tekniklerinden Süreç Yönetimine, Satış Kapatmaya kadar kapsamlı eğitim programları düzenliyoruz.

Satış ve pazarlamada hedefe ulaşabilmek için satış pazarlamanın temellerini çok sağlam oluşturmanız, bu tekniklerin püf noktalarını bilmeniz gerekir. Franchise örgütlenmesi ile yol almak isteyenlerin de bu çok özellikli alanda başarılı olabilmeleri için gerçek bir kılavuzluk hizmeti sunuyoruz. Eğitimler sonunda bugüne kadar yaptığımızı sandığımız işimize hiç bu açıdan bakmamıştık diyen mutlu katılımcılar, bizim de en büyük çıkış noktamız. Çünkü öğrenmenin sonu olmadığından hareket ediyor ve biz de farkı bakış açılarından besleniyoruz.”

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR