Yıldız Gibi Parlayan Ev: Rap’in Yıldızı Eminem’in Evi

Yıldız Gibi Parlayan Ev: Rap’in Yıldızı Eminem’in Evi

Marshall Bruce Mathers III, tüm dünyanın bildiği sahne adıyla Eminem ya da alter egosuyla Slim Shady, Michigan eyaletinde altı yatak odalı, dokuz banyolu muhteşem bir evde yaşıyor.

Yaklaşık 1.600 metrekareye yayılan Rochester Hills malikanesi tenis kortundan, özel göletine her noktasında kendine hayran bırakacak büyüleyici alanlara sahip. Bu büyüleyici açık hava alanlarının yanında, malikanenin bir de The Real Slim Shady’nin her şarkısını dinleyebileceğiniz kendine ait bir eğlence kulübü bulunuyor.

Rap’in yıldızı Eminem’e de yıldız gibi parlayan bu rüya malikane yakışırdı.

Görkemli karşılama

Malikanenin şatafatlı, çift kapılı girişi sizi daha ilk dakikada nasıl görkemli bir yere girdiğinizi hatırlatarak karşılıyor. Orta batı tasarım çizgilerini yansıtan bu görkemli yapının kapısı da ona yaraşır şekilde göze çarpıyor.

Bir rap yıldızısın ve park edecek çok fazla araban mı var?

Eğer çok fazla arabanız olsaydı ve hepsine yetecek genişlikte bir yol arasaydınız Rochester Hill malikanesinin özel araba yolu en doğru seçim olurdu.

Büyük lokma ye, büyük söz söyle!

Yazdığı sözlerle dikkat çeken, şarkılarında büyük büyük laflar eden Eminem için “Büyük lokma ye, büyük söz söyleme” demek biraz garip kaçardı. Slim Shady ve ekibinin rahatlıkla yemek pişirebilecekleri, aynı zamanda geniş yemek alanında rahatlıkla vakit geçirebilecekleri klasik tarzda dekore edilmiş büyük bir mutfakları bulunuyor.

Yıldız gibi parlak

Odaların geniş pencereleri ve yüksek tavanları iç mekana ferahlık katıyor. Geniş pencereleri sayesinde iyi ışık alan odalar, yıldız gibi parlayacak yeni besteler için rahat bir ortam sunuyor.

İncelikle tasarlanmış bu müthiş evin alçak tavanlı odaları bile, özel uzun tavan pencereleri sayesinde ışıl ışıl!

Üstelik, bu pencereler bulundukları açılar sayesinde odayı ışıl ışıl yaparken yaratıcı bir müzisyenin ihtiyaç duyduğu gizliliği ve özel alanı da koruyor.

Biraz daha ödül yeri

15 Grammy ödülü ve daha birçok ödülü bulunan Eminem, tabii ki evinde ekstra depolama alanlarına ihtiyaç duyuyor. Odalardaki boş alanları kullanarak yerleştirilen ekstra raflar bu sorunu akıllıca çözüyor.

Havuz eğlencesi, belki biraz barbekü?

Evin havuzunun hemen yanında büyük bir eğlence kabini ve kaydırak bulunuyor. Eminem’in eğlenceyi havuz başına taşımaması şaşırtıcı olurdu zaten.

Büyük eğlence kabini, altı ocaklı ve geniş alanlı özel mutfağıyla misafirlerin layıkıyla ağırlanacağı barbekü partilerine ortam sağlıyor. Michigan’ın doğal güzelliklerini sergileyen ve bir tenis kortu da bulunan bu güzel evin bahçesine insanın misafir olası geliyor.

Etiketler: , ,

BENZER YAZILAR