Ellen DeGeneres’in Evi Hollywood Stilini Yansıtıyor!

Ellen DeGeneres'in Evi Hollywood Stilini Yansıtıyor!

Amerikalı ünlü oyuncu ve komedyen Ellen DeGeneres, Callifornia Beverly Hills’teki yeni satın aldığı muhteşem ev ile birlikte, gayrimenkul yatırımlarında da ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiş oldu. 15 milyon dolar değerindeki muhteşem köşk, kusursuz bir peyzaj ve iç mimari dekorasyonu ile göz kamaştırıyor.

Muhteşem bir manzarası var

Evin giriş bölümünde yer alan avlu, yuvarlak pencereleri ve gri renkli tuğlaları ile klasik bir görünüm taşıyor. Ön taraftaki dış kapıların ardında yer alan iç veranda, evin genel stilini ortaya çıkaracak bir başlangıç olarak konukları karşılıyor. DeGeneres’in evi, girişinden itibaren gerçek bir Hollywood tarzını ortaya koyuyor. Antrede yer alan kristal avize ve siyah-beyaz sanat eseri, muhteşem malikanenin genel atmosferi hakkında ipucu veriyor.

Ünlü komedyen ve oyuncu Ellen DeGeneres’in çalışma ve odaklanma için kullandığı alan da sakin ve ferah tasarımı ile ayrıcalıklı bir görünüme sahip. Ahşabın sıcaklığı ve modern tasarımların hafifliği ile şekillenen çalışma odası, ünlü oyuncunun evde en çok zaman geçirdiği yerler arasında bulunuyor.

Kullanışlı ve geniş iç mekanlar

1962 yılında mimar John Elgin Woolf tarafından inşa edilen muhteşem malikane, hem iç mekanda hem de bahçe tasarımında, göz alıcı detaylar saklıyor. Beyaz rengin baskın olduğu açık mutfak tasarımında, geniş ve ferah bir kullanım alanı dikkat çekiyor. Mutfağın ortasında yer alan mermer ada ve geniş kahvaltı masası, modern ve işlevsel bir atmosfer sunuyor.

Geniş oturma salonu, yere kadar inen camlardan gelen doğal gün ışığı ile ferah ve aydınlık bir görünüm kazanıyor. Mekana sıcaklık ve samimiyet kazandıran şık şömine tasarımının yanı sıra bu rahat yaşam alanında, büyük bir yemek masası ve misafirleri ağırlamak için kusursuz bir bar yer alıyor. Geometrik ahşap kaplamalı tavan, oturma alanına özel bir tasarım detayı olarak katkı sağlıyor.

Konforlu kullanım için tasarlanmış yaşam alanları

Lüks detaylarla tasarlanmış 5 bin 100 metrekarelik bu muazzam yapı, 5 yatak odası ve 5 banyosu ile geniş bir kullanım alanına sahip. Yatak odaları arasında en büyük ebatlar, ana süite ayrılmış durumda. Üstelik ana süitin, hem özel bir avluya hem de havuza rahatça erişim imkanı bulunuyor.

Süit içerisinde yer alan spa benzeri büyük bir banyo ve geniş bir hacme sahip büyük bir dolap da özel detaylar arasında yer alıyor.  Bahçedeki terasa çıktığınızda, evi tamamen çevreleyen yemyeşil peyzaja ve onun arkasında uzayıp giden şehir silüetine tepeden bakmak adeta dünyanın tepesinde olduğunuz hissini yaratıyor. DeGeneres’in yeni evi, her detayıyla Hollywood tarzı ışıltılı yaşamın bir yansıması niteliğinde.

Etiketler: , ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR