Ege’nin Hamsisi Dizisi Nerede Çekiliyor?

Ege’nin Hamsisi Dizisi Nerede Çekiliyor?

Büyük bir merakla beklenen Ege’nin Hamsisi dizisi, her pazartesi izleyicinin karşısına çıkıyor. Bölgelerinde yer alan muhteşem lezzetleri sunan Karadenizli ve Egeli restoran sahiplerini ve bu kişilerin çevresinde gelişen olayları anlatan Ege’nin Hamsisi dizisi, yeri geldiğinde duygusal yeri geldiğinde eğlenceli ve komik olan sahneleri ile izleyicilerin beğenisini kazanıyor.

Hem Ege’de hem de Karadeniz’de çekimleri yapılan bu dizide İclal Aydın, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Asuman Dabak, Uğur Çavuşoğlu ve Haldun Boysan gibi usta oyuncular yer alıyor. İşte izleyicilerden büyük merak toplayan dizi hakkında detaylı bilgiler:

Ege’nin Hamsisi dizisinin çekimleri nerede yapılıyor?

ege'nin hamsisi ile ilgili görsel sonucu

Ege’nin Hamsisi dizisinin, adından da anlaşılacağı üzere iki bölgemizde de çekimleri yapılıyor. Ege bölgesindeki çekimler, bölgenin incisi İzmir’in Seferihisar ilçesinde bulunan Sığacık’ta gerçekleşiyor. Karadeniz bölgesinde ise çekimler Rize’nin Çamlıhemşin, Güneysu ve Fındıklı ilçelerinde yapılıyor. İki bölgenin tüm doğal güzellikleri bu dizi ile birleşiyor ve ekranlara geliyor.

Ege’nin Hamsisi dizisinin konusu ne?

ege'nin hamsisi ile ilgili görsel sonucu

Bölgelerindeki mükemmel lezzetleri sunan Egeli ve Karadenizli iki restoran sahibinin etrafında gelişen eğlenceli ve duygusal anlarla Ege’nin Hamsisi dizisi, izleyicilerin karşısına çıkıyor.

İki farklı bölge ve iki farklı kültürün karşılaşması ile ortaya çıkan bu eğlenceli dizi, hem farklı kültürleri aynı anda ekrana getiriyor hem de izleyicilere eğlenceli anlar yaşatıyor.

Ege’nin Hamsisi dizisinin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

ege'nin hamsisi ile ilgili görsel sonucu

Ege’nin Hamsisi dizisinin kadrosunda birbirinden güzel oyunculukları ile dikkat çeken ünlüler yer alıyor.

Melahat Çınar karakteri: İclal Aydın 

Melahat Çınar, takma adı ile Meloş, Enginar Kalbi’nin sahibi; Deniz ve Derya’nın annesi olarak dizide yer alıyor. Tam bir Ege kadını olan Meloş, çok sevecen ve eğlenceli fakat tersine denk gelindiğinde oldukça fena bir insan oluyor.

Şevket Gerginoğlu karakteri: Uğur Çavuşoğlu

Zeynep ve Ömer’in babası olan Şevket, doğma büyüme Karadenizli bir karakter. Usta bir aşçı olan, çok çabuk sinirlenip çok çabuk sakinleşen Şevket Gerginoğlu, birdenbire Ege kasabasına düşüyor ve olanlar oluyor.

Deniz Çınar karakteri: Uraz Kaygılaroğlu

Meloş’un oğlu olan Deniz, bir Ege delikanlısı olarak dizide yer alıyor. Dürüst ve mert bir insan olan Deniz’in hayatı, kasabaya yeni yerleşen aile ile birlikte alt üst oluyor.

Zeynep Gerginoğlu karakteri: Bestemsu Özdemir 

Ömer’in ablası ve Şevket’in mimar kızı olan Zeynep, babası gibi oldukça inatçı bir karakter. İnatçı laz kızı Zeynep, aşkı hiç ummadığı bir yerde, bir Ege kasabasında buluyor.

Etiketler: ,

BENZER YAZILAR