Düşlediğiniz banyolar için Basics

Düşlediğiniz banyolar için Basics

Basics banyo serisinin yeni Etajerli lavaboları, banyolarında etajer kullanımını tercih edenlere hitap ediyor. 65cm ve 85cm olarak iki farklı ebatta sunulan etajerli lavabolar yarım ayak ve kolon ayak ile kullanılabildiği gibi banyo dolapları ile kombine edilebiliyor. Böylece farklı uygulamaları ile her banyo ve zevke uygun çözümler sunuyor.


 


Basics serisinin yeni üyelerinden 170x70cm küvetinin 45cm yüksekliği ve sığ uzanma boşluğu ile kolay kullanım ve özellikle otel gibi toplu kullanım alanlarındaki fazla su tüketimini azaltıyor.


 


Basics banyo serisi Küçük, Standart ve Alternatif lavabo grupları, universal ve asma klozet seçenekleri ile banyoların farklı ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Basics serisi klozetlerde standart klozet kapağının yanı sıra Smart Klozet Kapağı seçeneği de bulunuyor. Smart klozet kapağında yavaş kapanma ve tak-çıkar özellikleri bir arada sunuluyor.Etiketler: , ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR