Gelenekselin Modern İle Buluşması: Drew Barrymore’un Huzurlu Evi

Gelenekselin Modern İle Buluşması: Drew Barrymore'un Huzurlu Evi

Dünyaca ünlü aktör Drew Barrymore, Montecito’daki evinin arka bahçesinde sanat danışmanı olan kocası Will Kopelman ile 2012 yılında güzel bir düğünle evlenmişti. Çiftin Olive adını koydukları kız çocukları 2012 yılının Eylül ayında dünyaya gelmişti.

Şimdi,  Drew Barrymore’un renkli kişiliğinden de izler taşıyan, genel olarak geleneksel tarzda dekore edilmiş lüks ev, 7.5 milyon dolara yeni alıcısını arıyor. 1937 yılında misafirhane olarak inşa edilen Drew Barrymore’un evi, iki dönümlük bir arazide yer alıyor. Ünlü aktör, evini 2010 yılında 5.705 milyon dolara satın almıştı.

Güneşi mutfağa getiren parçalar

Ünlü aktör ve sanat danışmanı olan Will Kopelman satın aldıkları evin geleneksel görünümünü genel olarak korumuş olsalar da, bazı bölümlerde alışılmadık ve ilginç dokunuşlar yapmaktan geri durmamışlar. Mutfağın dekorasyonunda ünlü aktörün ilgi çekici kişiliği rahatlıkla gözlemlenebiliyor.

Ortasında güneş sarısı renginde bir masanın yer aldığı mutfak, yan yana iki adet vintage görünümlü buzdolabı ile tamamlanıyor. Çift, buzdolaplarından birini  su rengi ve diğerini ise için renk tercih etmiş. Ayrıca kalabalık bir aile için mükemmel bir kahvaltı alanı oluşturan mutfak masası, sarı ve beyaz renklerle döşenen zemini taçlandırıyor.

Renklerle dans eden odalar

Evde 6 yatak odası, 7 banyo ve 1 tuvalet bulunuyor. Ahşap duvar ve zemini beyaz tavanla bir araya getiren oturma odası, zebra desenli halılarla süslü. Yemyeşil bahçeye oldukça geniş pencereden bakan yemek odasında, yemek masasının etrafına küçük halılar serpiştirilmiş.

Yine beyazın hakim olduğu ana yatak odası, yemyeşil çimlere bakıyor. Ayrıca kızları Olive’in odası için renkli duvarlar ve cıvıl cıvıl perdeler tercih edilmiş. Yeşil duvarlar mükemmel manzarayı kucaklayan pencere ve bahçeye açılan kapı sayesinde, adeta bahçenin yeşili ile birleşiyor.

Geleneksel görünüme zıt dokunuşlar

Piyano odası oldukça keyifli dekore edilmiş. Ahşap görünümlü duvarlar ve zemin, bahçeye açılan cam kapıların iki yanında yer alan kitaplıklar, küçük bir halının üzerinde yerleştirilmiş renkli koltuklar ve şömine, zıtlıkları etkileyici bir şekilde bir araya getiriyor. Şöminenin üzerinde yer alan silüet koleksiyonu gelenekselliğe modern bir dokunuş sunuyor.

Evde ayrıca araçlar için park alanları ve misafirler için bir bölüm bulunuyor. Garajlardan biri güzel bir dinlenme alanına çevrilmiş. Bu alan aileye baş döndüren güzellikte bir manzara sunuyor. Dış cephede yer alan bahçeler, narenciye ve avokado ağaçları ve geniş çimler arasından ilerleyen yürüyüş yolu benzersiz bir ortam oluşturuyor.

Drew Barrymore’un Los Angeles manzaralı evi, geleneksel dekorasyonu ve modernliğin enerjisini bir araya getiriyor. Ahşap zeminler ve duvarlar renklerle ve keyifli zıtlıklarla dans ediyor.

Etiketler: , , , , ,

BENZER YAZILAR