Lüks Ve Gösteriş: Donald Trump’ın Karayipler’deki Evi

Lüks Ve Gösteriş: Donald Trump'ın Karayipler'deki Evi

Donald Trump’ın Karayipler’deki evini satın almak ister miydiniz? Üstelik Trump, 28 milyon dolara satışa çıkardığı evi için indirim de yapmış; artık evin fiyatı 16,9 milyon dolar.

Karayipler’de en güvenli ve en fazla ilgi gören adalardan biri olan Saint Martin’de bulunan Donald Trump’ın evi muhteşem mimarisi ile olduğu kadar emlak piyasasında da adından söz ettiren malikâneler arasında yer alıyor. Bölgede sık sık meydana gelen kasırgalardan etkilenmediği için dayanıklılığı ile dikkat çeken yapı, Plums Beach sahilinde, 5 dönümlük bir alan üzerine kurulu.

Mini golf sahası ile tam bir cazibe merkezi

Sörf ve dalış turizmine uygun iklimi, sürekli hafif hafif esen rüzgârı ile ziyaretçilerin gözdesi olan Pulm Beach körfezinde yer alan Le Chateau des Palmiers adlı malikâneye, ABD Başkanı Trump’ın varlıklarını denetleyen kuruluşlar tarafından 28 milyon Amerikan Doları değer biçiliyor. Tropikal iklime sahip adanın az nemli havası, yıl boyunca ortalama 25 derece olarak ölçülüyor. Bu da turizm anlamında adanın oldukça fazla ilgi görmesine neden oluyor.

11 yatak odalı

Yalnızca Donald Trump’ın Karayipler’deki evi için adaya ziyarete gelenler bile oluyor. İki ana rezidanstan oluşan evde toplam 11 tane yatak odası var. Ünlü sahilin beyaz kumlu plajında yer alan malikâne mermer döşemeleri ile dikkat çekiyor. Yapıya hâkim olan mermer dekor, evin sahil tarafında bulunan kendinden ısıtmalı havuzunda da kendini gösteriyor. Lüks avizeler ve sade klasik tarzda tasarlanmış malikânede fitness merkezi, mini golf sahası ve tenis kortu da bulunuyor.

Burası aynı zamanda bir otel

Yıl boyunca, çoğu Amerikalı olmak üzere, ortalama 500 bin turist ağırlayan adanın gözde malikânelerinden olan Le Chateau des Palmiers aynı anda 20 kişiye konaklama hizmeti de veriyor. ABD Başkanı Trump’ın malikânesinde konaklamak isteyen ziyaretçiler, bir gece için 7,571 Amerikan Dolarını gözden çıkarmak zorunda kalıyor. Sınıfının en iyilerinden olan Le Chateau des Palmiers’te genel konaklama hizmetlerinin kalitesi en üst düzeyde tutuluyor.

Şehir merkezine yakın mesafede

En gelişmiş ses sistemi ile donatılmış malikânede Wi-Fi, bilardo salonu, medya kütüphanesi ve yüksek güvenlik gibi hizmetler de mevcut. Le Chateau des Palmiers, konum olarak da körfezin en rahat ulaşılabilen bölgesinde yer alıyor. Malikâne, konaklayan ziyaretçilerin ada içinde bulunan alışveriş merkezleri, kumarhane, kulüp ya da restoran gibi farklı noktalara kolaylıkla ulaşabileceği merkezi bir noktada bulunuyor.

Etiketler: , ,

BENZER YAZILAR