Deri Koltuk Modası Geçiyor mu?

deri koltuk

Kaliteyi estetikle buluşturan tasarımlarıyla öne çıkan deri koltuklar, yaşam alanlarına şıklık katan parçalar arasında yer alıyor. Peki, yeni sezonda deri koltukların modası geçiyor mu? İşte deri koltuklarda yeni sezon dekorasyon trendleri!

Salon ve oturma odalarının vazgeçilmezi koltuk modelleri, her sezon yenilenen tasarımlarla tüketicilerin beğenisine sunulurken; fark yaratan çizgileriyle her zaman gözde olan deri koltukların modası hiç geçmiyor. Bu doğrultuda, 2017 trendlerinde de kendini gösteren bu koltuk modelleri, kaliteli kaplamaları ile yaşanılan mekânlara etkileyici bir güzellik katıyor.

Klasik ya da modern çizgileri ve farklı renk seçenekleriyle, her tarz ve beklentiyi karşılayacak zengin bir çeşitliliğe sahip olan deri koltuklar, ihtişamlı ve asil duruşları ile yaşanılan mekânlara ayrıcalıklı bir şıklık kazandırıyor. Özgün dekorasyon örneklerini tamamlayan bu koltuk modelleri, aynı zamanda, konforlu ve kullanışlı yapıları ve dayanıklı oluşları sayesinde aynı formda, uzun yıllar kullanılabiliyor.

Beyazın Asaletini Yansıtan Tasarımlar Ön Planda

deri koltuk modelleri

Geçmiş yılların modası beyaz deri koltuklar, yeni sezonda da yerini korumaya devam ediyor. Derinin lüks duruşunu beyazın asaletiyle birlikte sunan bu tasarımlar, sade şıklığı yaşam alanlarına taşırken, aynı zamanda ferah ve iç açıcı bir ortam sağlıyor.

Tek başına kullanıldığında zarif bir görünüm sağlayan beyaz deri koltuklar, aksesuarlarla kombinlendiğinde farklı tarzlar yaratıyor. Ahşabın doğallığını yansıtan aksesuarlarla rustik bir dekorasyon görünümü oluşturan bu koltuklar, gümüş ve altın biblolarla avangard tarzına geçiş imkânı sunuyor. Renkli dekoratif ürünlerle kombin edilen modeller ise yaşanılan mekânlara canlılık ve hareket katıyor.

Minimalist Tasarımlarla Modern Mekânlar

deri koltuk fiyatları

Pek çok alanda tercih edilmeye başlanan minimalist tasarımlar, deri koltuk trendlerinde de belirleyici oluyor. Küçük oluşu ile yer kaplamayan işlevsel modeller, aynı zamanda, yaşam alanlarına şık ve modern bir duruş kazandırıyor. Bu doğrultuda, özellikle, tekli ve ikili tasarımlar ve L köşe koltuk modelleri, yeni sezonun öne çıkan modelleri arasında yer alıyor. Ayrıca, bu tasarımlar, dinleme ve okuma köşeleri için de önde gelen seçimlerden oluyor.

İhtişamlı Renklerin Cazibesi

deri koltuk fiyatları

Yeni sezonda moda olan renkli tasarımlar, deri koltuk modellerinde de karşımıza çıkıyor. Kırmızı, bordo, mor gibi renklerin öne çıktığı bu koltuk modelleri, yaşam alanlarında enerjik bir atmosfer oluşturuyor. Siyah, gri, beyaz ve kahverengi gibi ana renkler ve bu renklerin açık ve koyu ara tonları ile hazırlanan koltuklar, sofistike ve zengin görünümleriyle göz alıcı dekorasyonlara imza atıyor. Sıra dışı bir görünüm arayanlara hitap eden çok renkli modeller, özellikle desenli modelleriyle çarpıcı bir görünüm seriliyor. Beyaz zemin üzerinde göz yormayan bir görünüm sunan bu tasarımlar, özellikle köşe deri koltuklarda tercih ediliyor.

Etiketler: , , , , , ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR