Duvar Dekorasyonunuzu Sepetlerle Renklendirin!

Duvar Dekorasyonunuzu Sepetlerle Renklendirin!

Yalnızca görüntüleriyle bile başlı başına şık bir dekorasyon öğesi olan sepetlerin birçok kullanım alanı bulunuyor. Sepetleri evinizin birçok yerinde hem dekoratif amaçlı hem de depolama ve düzenleyici olarak kullanabilirsiniz. İster salonunuzda, ister yatak odanızda, isterseniz mutfağınızda, evinizin her yerinde sepetlere yer verebilirsiniz. Size vereceğimiz sepetlerle depolama önerileri sayesinde evinizin şık bir görünüme kavuşmasını sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda düzenli bir ortama kavuşabilirsiniz.

Seçeceğiniz sepet türü ise tamamen sizin beğeninize kalmış. El yapımı, doğal görünümlü sepetler kullanabileceğiniz gibi, metal sepetleri de evinizin farklı yerlerinde dergilik ve gazetelik olarak kullanabilirsiniz.

Sepetleri duvarlarınıza asabilirsiniz

Duvarınıza asacağınız el örgüsü hasır sepetlerle şık bir kitaplık elde edebilirsiniz. Farklı boyutlardaki kare veya dikdörtgen sepetler işinizi görecektir. Tüm bir duvarı sepetlere ayırabileceğiniz gibi, sadece belli bir köşeyi de sepetlerle döşeyebilirsiniz. Sepetleri mutfak duvarınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Meyvelerinizi, patates soğanlarınızı ya da dilediğiniz mutfak gereçlerini sepetlere yerleştirebilirsiniz.

Sepetlerin dekoratif görüntüsünü beğeniyor, ancak dağınıklığı toparlamasını istiyorsanız daha dar ağızlı, mümkün olduğunca içi görünmeyen ürünleri tercih edebilirsiniz. Sadece görsel amaçlı farklı şekil ve boyutlardaki sepetlerle de duvarlarınızı hareketlendirebilir, bu ürünleri tablolarınızın arasına asabilirsiniz. Duvara güvenli ve sağlam bir şekilde yerleştireceğiniz rahat bir sepetle kedileriniz için harika bir dinlenme alanı yaratabilirsiniz.

Banyonuzda kullanabilirsiniz

Sepetleri banyonuzda havluluk olarak kullanmanız mümkün. Banyo havlularınızı rulolar haline getirip, düzenli bir şekilde sepet içinde saklayabilirsiniz. Bunun için, büyükten küçüğe sıralanmış farklı boyutlardaki sepetleri banyo duvarınıza sabitleyebilirsiniz. Sepet depolama önerileri arasında işinize yarayacak olan bir diğer kullanım şekli ise makyaj malzemeleri ya da kişisel diğer eşyalarınızı bu güzel dekoratif eşyaların içine yerleştirmek. Misafirler için ayırdığınız el havlularını sepetinizin içine yerleştirerek düzenli bir görünüm sağlayabilir, renk renk sabunları sepetlerle buluşturarak dekoratif bir banyoya kavuşabilirsiniz. Hasır sepetler hava geçirgenliği sağladığı için kirli çamaşırların saklanmasında da sağlıklı ve aynı zamanda şık bir seçim olacaktır.

Giyinme ve yatak odanızda kullanabilirsiniz

Yeterli depolama alanınız bulunmuyorsa eşyalarınıza uygun boyuttaki sepetleri gardırobunuzun üzerine boydan boya yerleştirerek yer kazanabilirsiniz. Sık kullanmadığınız eşyalarınızı farklı renklerdeki sepetlere yerleştirerek dekoratif bir ortam oluşturabilirsiniz. Sepetleri dolaplarınızın içinde de dolap düzenleyici olarak kullanabilirsiniz. Çoraplarınızı, kravatlarınızı, takı ve diğer aksesuarlarınızı sepetler sayesinde düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Büyük boy sepetlerinize battaniye, yastık ya da yorgan gibi eşyalarınızı yerleştirebilir, makyaj masanızı düzenlerken bu ürünlerden yardım alabilirsiniz.

Etiketler: , , , ,

BENZER YAZILAR