DASK Artık İnternet Üzerinden Yapılabilecek

DASK Artık İnternet Üzerinden Yapılabilecek

Sektörün önde gelen 20 sigorta şirketinin bireysel ürünlerini tek çatı altında toplayarak tüketicilere online hizmet ile sunan sigortadukkanim.com, DASK (Doğal Afet Sigortaları Kurumu – Zorunlu Deprem Sigortası) sigorta poliçesine sahip olma sürecini kolaylaştırıyor. Türkiye’de DASK poliçesini online olarak satışa sunan ilk ve tek online sigorta sitesi olan sigortadukkanim.com bu hizmeti almak isteyenlere kısa sürede işlemlerini gerçekleştirme imkanı sunuyor.

sigortadukkanim.com’da 5 adımda DASK poliçe primi hesaplanabiliyor ve tapu bilgileri eklenerek poliçe online olarak satın alınabiliyor; satın alınan poliçenin çıktısı alınarak gerektiğinde tapu daireleri gibi kamu kuruluşlarında kullanılabiliyor. Poliçe priminin ödemesi de online olarak yapılabiliyor.

sigortadukkanim.com Genel Müdürü Ertuğrul Bul konuya ilişkin olarak “Ülkemizin jeolojik ve topoğrafik yapısı ile iklim özellikleri nedeniyle büyük can ve mal kayıplarına yol açan doğal afetleri son zamanlarda daha sık yaşar olduk. Tüm ülkenin üzüntü ile karşıladığı bu afetlere karşı bilinçli olmak ve gerekeni yapmak her kurumun ve vatandaşın toplumsal sorumluluğudur. Biz de sigortadukkanim.com olarak zorunlu olan DASK sigortasının daha kolay ve kısa zamanda yapılması için yeni bir hizmet sunmaya karar verdik. Zaman yetersizliğinden dolayı ihmale gelmeyecek kadar önemli olan bu konuyu kullanıcılar nezdinde ulaşılabilir ve kolay kılmak için tüm çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

sigortadukkanim.com DASK sigortasının yanı sıra 20 sigorta şirketinin kasko, trafik ve konut sigortaları için de çeşitli hizmetler sunuyor. Tekliflerin hem içeriklerini hem de fiyatlarını karşılaştırabilme imkanı sunulan sitede, müşteriler istedikleri anda poliçelerini 5 dakika içerisinde online olarak düzenleyebiliyor. Yazıcıdan çıktı alındığı andan itibaren kullanıma hazır olan poliçeler tüketicilerin hayatlarını kolaylaştırırken zamandan ve ekonomilerinden tasarruf etmelerini sağlıyor.

 


Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR