Darısı Başımıza Dizisi Nerede Çekiliyor?

Darısı Başımıza Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yaz sezonu dizileri teker teker başlıyor. Yaz sezonu dizilerinden biri olan Darısı Başımıza dizisi de merak uyandıran senaryolar arasında yer alıyor. İlk bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitleyen Darısı Başımıza dizisinin konusu ne, nerede çekiliyor ve oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor? sorularını sizler için cevapladık.

Darısı Başımıza dizisinin konusu ne?

Darısı Başımıza Dizisi ile ilgili görsel sonucu

Zerrin, fedakar ve iyi kalpli bir annedir. Tek isteği çocuklarının evlendiğini görmek ve torun sahibi olmaktır. Fakat Zerrin’in kızları ne evlenmek ister ne de çocukları olsun ister. Zerrin’in oğlu Serkan ise evden dışarı adımını atmayan bir insandır. Bir gün Zerrin’in kızlarından biri evleneceği haberiyle çıkagelir. Kız isteme zamanı gelip erkek tarafı eve gelince ise olanlar olur. İki düşmanın kız isteme günü bir araya gelmesi bütün dengeleri bozar.

Darısı Başımıza nerede çekiliyor?

Darısı Başımıza Dizisi ile ilgili görsel sonucu

Yaz sezonu dizilerinin çekimleri için genelde yazlık mekanlar tercih ediliyor. Darısı Başımıza dizisi de İzmir’de çekiliyor. İlk seti İzmir merkezde çekilen, çekimleri çoğunlukla Çeşme ve Alaçatı bölgelerinde gerçekleşecek olan dizinin çekimleri uzun bir süre İzmir’de olacak ve daha sonra İstanbul’daki çekimler başlayacak.

Darısı Başımıza dizisinin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

Ozan – Ozan Dolunay

ozan dolunay darısı başımıza ile ilgili görsel sonucu

Sert, sinirli ve işkolik bir iş adamı olan Ozan, aynı zamanda gizemli ve çekici bir insandır. Ozan’ın hayatı İzmir’de tanıştığı gizemli ve hoş bir kızla beraber değişir. Bu kızın peşine takılan Ozan’ı bundan sonraki hayatında sürprizler bekler.

Öykü – Elif Doğan 

ozan dolunay elif doğan ile ilgili görsel sonucu

Zerrin’in ortanca kızı olan Öykü, başarılı, düzenli ve soğukkanlı bir kızdır. Hayatta sürprizlere pek inanmayan Öykü, attığı her adımı hesaplayan bir karakterdir. Cem Arslansoy ile evlilik aşamasındayken karşılaşacağı olaylar onu bambaşka yerlere taşıyacaktır.

Etiketler: , ,

BENZER YAZILAR