Colli Suit ile yaşanılacak banyolar

Colli Suit ile yaşanılacak banyolar

Yılmazlar BM Center, ıslak mekân döşemeleri alanında yurtdışından getirdiği niş markalarla günümüzün banyo anlayışını değiştiriyor. Banyo; Colli Suit ile artık sadece temizlenme ortamı ve fonksiyonel bir yer olarak değil, keşfedilecek, yaşama haz katan kişisel bir mekân olma özelliği kazanıyor. Banyonuzu mutluluk hissedeceğiniz bir ortam haline getirip bu keyfin sonsuza kadar sürmesini istiyorsanız Colli Suit’i mutlaka görmelisiniz.

 

Rafine tasarımlarla çevrili, hoş ve estetik bir mekânda zaman geçirmek, özellikle banyo keyfini uzatmak yaşamdaki küçük mutluluklar yaratmanıza neden olacak. Duvar karolarında 23×75 ebatlarında dizayn edilen Colli Suit, farklı görüntüsüyle estetik yaratıyor. Doğal taş ve ipek kumaşın kendi dokusunu yansıtan Colli Suit, farklı sanatsal formlarda en iyi kombinasyon sağlayan ürün çeşitliliği ile her zevke hitap ediyor.

 


Etiketler: , ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR