Can Kırıkları Dizisi Nerede Çekiliyor?

Can Kırıkları Dizisi Nerede Çekiliyor?

İki kadın polisin hikayesini anlatan Can Kırıkları dizisi, yeni sezonda ATV’nin iddialı yapımları arasında yer alıyor.  Aksiyon, polisiye ve dramı bir arada sunan dizi, farklı hikayesiyle de dikkat çekiyor. Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği dizinin tanıtımları şimdiden büyük ilgi görüyor. Zorlu ve hareketli sahnelerin ön plana çıktığı yapım, hem iki kadın polisin hayatla mücadelesini hem de onların etrafında gelişen olayları konu alıyor.

İki Kadın Polisin Dramatik Hikayesi

Can Kırıkları dizisi ile ilgili görsel sonucu

Dizi zor şartlarda büyümüş iki arkadaş Leyla Akgün ile Zeynep İnan’ın zorluklarla ve maceralarla dolu hikayesini anlatıyor. Leyla ile Zeynep çocukluk yıllarında Çocuk Esirgeme Kurumu yurdunda beraber büyüyor ve çok iyi iki arkadaş oluyor.

Daha sonra aynı mesleği seçen ve polis olan iki yakın arkadaşın yolları dizinin kötü adamı Cihan Karadağ’ın genç yaşlarında hayatlarına girmesiyle bozuluyor. Bu iki kadın polisin hayatlarına odaklanan alan dizinin heyecanlı olay örgüsü, Leyla’nın Cihan’la evlenmesiyle başlıyor. Bu evlilik ikisinin de hayatını mahvediyor, ikilinin yolları bir süreliğine ayrılsa da yıllar sonra suç ortağı olarak yeniden buluşuyorlar.

Can Kırıkları dizisi ile ilgili görsel sonucu

Leyla’nın Cihan tarafından düğün günü kayalıklardan atılma sahnesiyle başlayan dizide Leyla, neşeli ve gözüpek bir karakterken Zeynep daha sakin ve dominant bir karaktere sahip. Sıra dışı senaryosunun yanı sıra oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken dizide Funda Eryiğit, Zeynep rolünü üstlenirken Hande Doğandemir ise Leyla karakteriyle karşımıza çıkıyor.

Can Kırıkları dizisi ile ilgili görsel sonucu

Seçkin Özdemir cinayet dosyalarını araştıran işkolik başkomiser Aslan Erçetin rolüyle karşınıza çıkarken Özgür Çevik, Zeynep’in eşi, ideailst ve başarılı savcı Kerem İnan’ı canlandırıyor. Cihan Karadağ karakterini ise Alican Ulusoy ekrana taşıyor. Dizinin diğer önemli karakterlerine Hazar Motan, Ecem Özkaya, Kemal Uçar, Ali İpin ve Demir Karahan hayat veriyor.

Can Kırıkları Nerede Çekiliyor?

Çekimlerine Antalya’da başlanan dizinin çekimleri İstanbul’da devam ediyor. Büyük bir çoğunluğu İstanbul’da çekilecek olan dizinin ilk sahnesinde yer alan kayalıklar Şile sahilde yer alıyor. İstanbul’un belli semtlerine kurulan setlerde devam eden çekimler ara ara Antalya’da da devam edecek. Senaryosunu Gül gürsoy ve Zafer Özel Çetiner’in yazdığı dizinin  yönetmenliğini ise Serkan Birinci üstleniyor.

Çekimlerine son hızla devam edilen dizinin tanıtımları sosyal medyada da büyük ilgi görüyor. Temposu yüksek dizinin çekimleri sırasında kaza geçiren Hande Doğandemir, Funda Eryiğit ve Seçkin Özdemir sahnelerin daha gerçekçi ve inandırıcı olması için operasyon ve silah eğitimi alıyor. Can Kırıkları yeni sezonda ATV’nin iddialı yapımları arasında henüz yayınlanmadan yerini aldı.

Etiketler: , ,

BENZER YAZILAR