Bu Yelek İle Sarılma Hissi Hep Sizinle Olacak!

Bu Yelek İle Sarılma Hissi Hep Sizinle Olacak!

Sarılmanın mutluluk ile bir ilgisi olduğunu herkes biliyor. Bilimsel olarak da bu faaliyetin mutluluk hormonu salgılanmasına katkıda bulunduğu kanıtlanmış durumda. Depresyon, anksiyete gibi psikolojik rahatsızlıkların da yegâne ilacı sarılmak. Peki bu benzersiz sevgi gösterisini sürekli yanınızda taşımak, hatta onu giymek ister misiniz? Peki ya, ne zaman ihtiyacınız olduğunu hissetseniz size sarılacak birinin olmasını? Yanıtınız evet ise Bubsy Vest, en sevdiğiniz giysiniz olacak. Bubsy Vest ile sarılmanın sıcaklığını üzerinizde yirmi dört saat boyunca hissedebilirsiniz.

Sarılmanın İyileştirici Etkisini Keşfedin!

Bubsy Vest yumuşacık kumaştan üretilmiş oldukça fonksiyonel bir giysi. Şişirilebilme özelliği sayesinde sizi saran iki kolun sıcaklığını hissetmenize yardımcı oluyor. Ayrıca sizin kollarınızı sarmanız için sevimli küçük bir ayıcık da giysiye dahil. Hayal edin, kendinizi mutsuz ve yorgun hissettiğiniz bir gündesiniz. Aslında kimseyi görmek istemiyorsunuz ancak ilgilenilmeye de gereksinim duyuyorsunuz. Öyle günlerde sarılmanın iyileştirici gücünü Bubsy Vest ile keşfetmenin tam zamanı. Farklı şekillerde kombinlenebilen bu muazzam özellikteki giysi ile kendinizi güvende ve mutlu hissedebilirsiniz. Oyuncak bir ayıcığa sarılıp kalmayı kim istemez ki? Bu şekilde Bubsy Vest size sıcak bir arkadaşın sağlayabileceği konforu vadediyor.

Giyin, Şişirin, Sarılın!

Bubsy Vest’in kusursuz tasarımı sayesinde yanınızda her daim sizi bütün içtenliği ile kucaklayacak biri varmış gibi hissedebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bu ilginç icadı üzerinize geçirip sarılacak kolları ve taşınabilir ayıcığı şişirmek. Farklı hisler için farklı şekillerde kullanılabilen bu giysi size yumuşacık ve güven dolu bir deneyim sunuyor. Ruh sağlığının ilacı olan sarılma faaliyeti sürekli yanınızda, hatta üstünüzde olacak. En yakın arkadaşınız olacak bu giysiyi önce giyin, iyice şişirin ve tüm gücünüzle sarılın! İşte bu kadar basit.

Gelişim Çağındaki Çocuklar İçin Bire Bir!

Sarılma hissini doruklarda hissettiren icat Bubsy Vest’in kullanım alanı da oldukça geniş. Hitap ettiği öncelikli kitle stres bozukluğu yaşayanlar ve gelişim çağındaki gençler. Özellikle ergenlik döneminde stres ile baş etmekte zorlanan gençlerin sakinliklerini korumaları ve kendilerini daha değerli ve güvende hissetmeleri için bu giyecek adeta bir ilaç. Kimyasal antidepresanlar yerine önerilebilecek nitelikte olan Bubsy Vest; mutluluk kaynağı ve stresin baş ilacı. Teknolojinin insanlığı her yönden sardığı ve kişilerin yalnızlık ve ağır kaygı bozukluğu ile karşı karşıya kaldığı modern çağa son derece sağlıklı ve basit bir çözüm bu giyside yatıyor. Bubsy Vest ile yalnızlık, stres, mutsuzluk gibi hisler ortadan kalkıyor.

Etiketler: , ,

BENZER YAZILAR