Bruno Mars’ın Evi Kendine Aşık Eden Türden!

Bruno Mars'ın Evi Kendine Aşık Eden Türden!

Amerikalı sevilen şarkıcı Bruno Mars’ın evi şıklığı ile göz kamaştırıyor! Evin girişinde sizi oldukça sade ama şık bir görünüm veren mermer sütunlar karşılıyor. Büyük olmasına rağmen abartıdan uzak olan bu giriş, sütunlara paralel bir şekilde aydınlatılıyor. Evin ana kapısının sol kısmında yaşam alanının bir kısmı büyük camlar sayesinde görünürken tüm bunlarla oldukça başarılı bir derinlik algısı yaratılıyor.

Bruno Mars’ın evi, sade ve uyumlu dekora sahip oturma odası ile de dikkat çekiyor. Bahçeye açılan büyük sürgülü kapı ise yapılacak olan tüm davetler için harika bir buluşma alanı sunuyor. Tüm bunların yanı sıra oldukça minimalist bir şekilde tasarlanmış şömine, oturma odasına büyük bir sıcaklık katıyor. Sizin de ilk görüşte hissedeceğiniz sadelik, renklerin dinginliği ve mobilyaların orantılı kullanışı huzurlu ve gözü yormayan bir dekorasyon örneği sergiliyor.

Manzara dekorun en büyük parçası

En iddialı yanı havuz ve şehir manzarası olan yemek alanı ise tavanda bulunan pencereler sayesinde aydınlanıyor. Beyazın ve doğal ahşap dokusunun çabasız şıklığı tüm odada kendini gösteriyor. Yemek masasının bulunduğu alandan çıktığınızda da sizi yemyeşil bir bahçe karşılıyor. Bu yeşilliğe arkadaşlık eden havuz ve sade çizgiler, aradığınız tüm huzuru ayaklarınızın altına seriyor.

Banyoya geçtiğiniz de ise koyu renk ahşap dokusuyla beyaz mermerin uyumu bir saunadaymış gibi hissettiriyor. Bruno Mars’ın evi ve banyosu büyük gösteriler ve konserlerin hazırlığını yapmak veya stresini atmak için tüm gerekli olan ayrıntıları barındırıyor. Özellikle oldukça büyük olan ve cam kullanılarak hazırlanmış duş alanı zaten geniş alan sunan banyoya daha fazla derinlik hissi katarak ferahlık sağlıyor. Tüm bunların yanı sıra evde ayrıca masaj ve jimnastik odası olarak kullanılabilir bir alan daha bulunuyor.

Los Angeles ışıklarında rüyaya dalmak

Ana yatak odası ise size Los Angeles’ın gece ışıklarını cömertçe sergileyen bir manzara sunuyor. Bu sayede oluşturulan dekorasyon, basit bir bej halı ya da sade beyaz bir koltuktan çok daha ötesine gidiyor. Sadelik ve konforun temel alındığı ana yatak odasında uyku için ihtiyaç duyulan dinginliğin ön planda olduğu oldukça net bir şekilde görünüyor.

Arka bahçesinde karşılaşacağınız, etrafına şezlongların dizildiği bu harika havuz da birçok gözde Hollywood bekârının evinde olduğu gibi aerodinamik tasarımı ve etkisi ile dikkat çekiyor. Özellikle geceleri, camın etkin kullanılması sayesinde ışıldayan bu ev, harika ahşap kaplamalı estetik terası ile her zaman büyük davetlere ev sahipliği yapabilecek tüm ayrıntıları bir arada barındırıyor.

Bir sanatçının mabedi

Bir Hollywood yıldızının en büyük ihtiyaçlarından biri olan mahremiyet konusunda da tüm beklentileri karşılayan bu ev, kalın bir taş duvarın arkasında konumlanırken ön cephesi sadece harika bir şehir manzarasına bakıyor.

Etiketler: , ,

BENZER YAZILAR