Ünlü Oyuncu Bruce Willis’in Evi 5.5 Milyon Dolara Satıldı!

Ünlü Oyuncu Bruce Willis'in Evi 5.5 Milyon Dolara Satıldı!

Ünlü Hollywood oyuncularının yaşadıkları evler her zaman büyük bir merak konusu olmuştur. Birçok starın da tıpkı kendileri gibi markalaşan evleri hayranlarının ilgisini çeker. Ucuz Roman, Altıncı His, Zor Ölüm gibi kült filmlerden tanıdığımız Hollywood aktörü Bruce Wills, Idaho’da bulunan evini, uzun bir bekleyişin ardından 5.5 milyon dolara sattı. İşte karşınızda, Bruce Wills’in Hailey, Idaho’da bulunan evi…

Bruce Willis evini yeniden düzenledi

Bruce Willis’in evi Idaho’da 8 hektarlık geniş bir arazi üzerine kurulu ve yaklaşık 780 metrekare büyüklükte. Willis, bu eve 1988 yılında o zamanki eşi Demi Moore ile birlikte taşınmıştı. Çift, çocuklarını bu evde büyüttü. Willis, Moore ile boşandıktan sonra 2003 yılında evi ve araziyi tamamen yeniden düzenledi. Bu düzenleme kapsamında evin geniş arazisi üzerine alttan ısıtmalı bir açık hava havuzu, yapay akarsu ve göletler eklendi.  Bunlarla beraber müstakil bir misafir evi, spor salonu, su kaydırakları ve şelalelerin olduğu bir spa da aynı arazi üzerine inşa edildi.

Hailey bölgesinin satış rekoru kırıldı

Sun Valley’in sadece 12 mil güneyinde yer alan ev, bölgenin en yüksek meblağlı gayrimenkul satışı rekorunu kırdı. Bruce Willis, 2011 yılında 15 milyon dolara satışa çıkardığı evin fiyatını 2016 yılında 6.5 milyon dolara indirmişti. Ancak evin bugünkü satış fiyatı olan 5.5 milyon dolar, yine de Idaho’nun en yüksek gayrimenkul satışı olma şerefine erdi.

Hem doğal hem modern

Bruce Willis’in evi Idaho’da özel konum olan Aspen Glade arazisinde yer alıyor. Özellikle dağ evi atmosferine uygun olarak tasarlanmış olan ev, doğal güzellikleri modern mimariyle birleştiren bir tasarıma sahip. Altı yatak odası ve biri küçük yedi banyosuyla geniş aileler için ideal bir ev burası.

 

Rustik tarzda dekore edilmiş salon, taş şömine, ahşap kirişler, ağaçlara bakan ev manzarası ve zeminden ısıtmalı havuz evin sahip olduğu ayrıcalıklardan sadece birkaçı. Bruce Willis’in evi geniş pencereleriyle gün boyu doğal ışık alan bir konuma sahip. Evin en dikkat çeken özelliklerinden biri de geniş bir mutfağa sahip olması.

Orman içinde doğayla dost yaşam

Evin yer aldığı arazinin konumu da hayli özel. Hailey, Idaho konumunda bulunan arazi, özellikle geniş skaladaki flora yapısıyla biliniyor. Bu bölgede yaşayan ev sahipleri, Aspen Glade isimli geniş orman arazisini ortak bir alan olarak kullanıyor. Ayrıca bu orman arazisinde geniş bir koşu parkuru da yer alıyor.

Etiketler: , ,

BENZER YAZILAR