Britney Spears’ın Ultra Lüks Villası Satılık!

Britney Spears'ın Ultra Lüks Villası Satılık!

Özellikle 1990’lı ve 2000’li yıllarda yaptığı albümlerle listeleri altüst eden pop müzik yıldızı Britney Spears’ın evi şu günlerde yeni sahibini bekliyor. Ünlü şarkıcının, indirimli haliyle 8.950.000 dolardan tekrar satılığa çıkan Beverly Hills’teki lüks villasında yok yok. Gerçek bir pop yıldızının yaşam tarzını yansıtan evin bir sonraki sahibinin kim olacağı ise merak konusu.

Akdeniz mimarisinden esinlenmiş bir yapı

Britney Spears’ın evi Akdeniz mimarisinden izler taşıyor. Aslen 2001 yılında inşa edilmiş olan villa oldukça aydınlık ve havadar bir atmosfere sahip. Evde beyaz, gri, bej ve kahverengi gibi yumuşak ve pastel renkler hakim. Bu da ortama oldukça sıcak ve huzurlu bir hava veriyor. Semtin ağaçlarla çevrili olması doğallık hissini pekiştirirken, bulunduğu sokağın sonunda yer alması da özellikle mahremiyete önem veren kişileri cezbediyor. Ancak bu mütevazi atmosfer sizi yanıltmasın. Gerek konumu, gerek dekorasyonuyla olsun, bu lüks villa neredeyse 9 milyon doları bulan fiyatını doğrusu hak ediyor.

Her duruma uygun bir oda

Spears’ın yaklaşık 2376 metrekarelik evinde 6 yatak odası ve 7 banyo bulunuyor. Girişteki yüksek tavanı, büyük bir kristal avize süslüyor. Sıcak ve samimi aile buluşmaları için tasarlanmış bir oturma odasının yanı sıra, evde daha resmi davetler için kullanılan bir salon ve yemek odası da bulunuyor.

Bu salonda mermer bir şömine ve arka bahçeye açılan büyük bir cam kapı var. Yemek odasında ise ikinci ve daha küçük bir kristal avize dikkat çekiyor. Geniş kahvaltı köşesiyle dikkat çeken açık mutfak, aile odasına açılıyor. Bunun dışında, evdeki yardımcı için ayrı bir oda, ev sineması, spa ve çocuklar için oyun alanı, evin diğer kısımlarından bazıları.

Hem doğayla iç içe, hem de güvenli

Pek çok ünlü ismin yaşamak için tercih ettiği Beverly Hills’te bulunan Britney Spears’ın evi, güvenli bir semtte oturup aynı zamanda da doğayla iç içe kalmak isteyenler için mükemmel bir tercih. Arsanın etrafı üst düzey güvenlik ve mahremiyet sağlayan duvarlarla çevrili. Hem halka açık, hem de site sakinlerine özel yürüyüş parkurları, uzun doğa yürüyüşüne çıkmak isteyenlerin emrine amade. Yüzmeyi sevenler için, Britney Spears’ın evinin kendine ait tuzlu su havuzu da var.

Bu lüks villa, müzikteki başarısının yanı sıra, özel hayatındaki ani ve beklenmedik hareketleriyle de etrafındakileri ve hayranlarını sık sık şaşırtan Spears’ın sattığı ilk ev değil. Spears, 2017 yılında California, Thousand Oaks’taki evini de 7 milyon dolara satmıştı.

Etiketler: , ,

BENZER YAZILAR