Bodrum’un akıllı evleri Fugayaz

Bodrum'un akıllı evleri Fugayaz

Tatil köyü konseptine yeni bir soluk getiren Fuga Fine Times’ı da hayata geçiren Metem Group’un yeni projesi Fugayaz Evleri’nin satışına başlandı. Sahile 75 metre uzaklıktaki yaşam merkezinde yer alan akıllı evler, uzaktan erişimle evi yönetmeyi sağlayan teknolojiye sahip. Fugazyaz Evleri’ndeki elektrikli aletler, ısıtma soğutma ayarları, güvenlik sistemleri, evdeki telefon, bilgisayar, wireless sistem sayesinde 12 ay boyunca internet üzerinden kontrol edilebiliyor.

Fugayaz Evleri, 24 saat hizmet veren güvenlik sistemi, olası elektrik kesintilerine karşı merkezi jeneratör, sağlıklı ve sürekli kullanım için merkezi su deposu ve arıtma sistemi, her eve özel akıllı ve asma tavan içine gizlenmiş sıcak soğuk VRV iklimlendirme sistemi, 24 saat sağlık hizmeti, dubleks ve tripleksler için bahçe gibi özellikleri ile doğanın içinde modern bir yaşam sunuyor.

Fugayaz Evleri, sunduğu SPA, fitness, restaurant ve bar, çocuk havuzu ve oyun alanı, ana havuz, her ev için 1 araçlık otopark ile Fuga Fine Times’ta yaşanan ayrıcalıklara sahip. Fugayaz Evleri, 100,4 metrekare, 232,8 metrekare ve 332,9 metrekare olmak üzere üç ayrı alternatif villa seçeneğinden oluşuyor.

Fugayaz Evleri’nin diğer özellikleri şöyle sıralanıyor:

Pencerelerde gövdeden yüksek yalıtım kapasitesi çift cam, tüm dış cephelerde uluslararası standartlara uygun ısı ve su yalıtım malzemeleri, tamamen masif ve masif kaplama tekniği ile üretilen iç dekorasyon detayları ve ahşap malzemeler, zemin kaplamalarında lamine doğal ahşap parke ve doğal taş malzemeler kullanılarak modern Akdeniz konseptinde tasarlanan özgün banyolar, ithal ve dünya standartlarında markalar kullanılarak yöresel estetik değerlere uygun bir anlayış ile üretilen İtalyan mutfaklar, tüm evlerde içeride ve dışarıda özel olarak tasarlanmış jakuzi.

Metem Şirketler Grubu

Metem Şirketler Grubu, tekstil alanında Metemteks, enerji alanında Metem Enerji ve turizm alanında ise Metemtur ile faaliyet gösteriyor. Metemteks, polyester iplik, etiket ipliği, tül perde ve döşemelik kumaş üretimi yapıyor. Metem Enerji ise doğalgazdan elektrik ve buhar üreterek Çorlu ilçesindeki fabrikaların ihtiyacını karşılıyor. Metem Şirketler Grubu, Bodrum’da 50 dönüm arazi üzerinde kurduğu Fuga Fine Times Oteli ve Bodrum Gündoğan Küçükbük mevkiinde 20 dönüm arazi üzerinde kurduğu Fugayaz Evleri’nde yer alan 76 adet villa ile turizm ve inşaat alanlarındaki faaliyetlerine devam ediyor.

Etiketler: , , , ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR