Bizim Evler 6’da yaşam başladı

Bizim Evler 6'da yaşam başladı
Ispartakule’de Bizim Evler markalı 5.500 konut üreten İhlas Yapı, gözde projesi Bizim Evler 6’da yatırımcıların öncelikli tercihi olmaya devam ediyor. Bizim Evler 6 Gökkuşağı etabından daire alan aileler bugünlerde yeni sitelerine taşınmanın heyecanını yaşıyor.
 
Erken teslimi klasik hale getiren İhlas Yapı, Bizim Evler’ in yeni sakinlerine anahtarlarını teslim etmeye başladı. 
Huzurlu ve dingin bir hayatı tercih eden aileler Bizim Evler 6 sitesinde yeni yaşamlarına merhaba derken, önemli markaların faaliyete başladığı cadde mağazaları da yaşayanlaratüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği kolay alışveriş imkanı sunuyor.
Bahçeşehir’in yanı başında göl ve deniz manzarasıyla eşsiz bir konumda yer alan proje;gökkuşağı rengindeki dış cephesi, teraslı daireleri ve geniş yeşil alanlarıyla dikkat çekiyor. 
 
Yüksek standartlarda yaşam vadeden ve her zevke hitap eden konut seçeneklerinin sunulduğu projede2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve teraslı daire tipleri yer alıyor. 
 
1207 adet Gökkuşağı ve 454 adet Metro etabındaki toplam 1.661 konut ve 160 cadde mağazasının yer aldığı Bizim Evler 6’da, daireler 116 metrekare ile 302 metrekare arasında değişiyor.
 
METRO DURAĞI KAPISINA GELİYOR 
 
Ispartakule Metro durağının önünde yer alan Bizim Evler 6, şehir içi ulaşım açısından avantajlı konumuyla dikkat çekiyor. 
Kabataş, Mecidiyeköy, Gaziosmanpaşa, Mahmutbey – Halkalı, Ispartakule, Bahçeşehir hattında ulaşım imkanı sağlayacak Metro hattı ile Ispartakule’den şehrin her noktasına hızlı ve konforlu ulaşılabilecek. Marmaray ile entegre olacak Ispartakule banliyö tren istasyonu da projeye çok yakın bir noktada yer alacak.
 
AİLE ÖNCELİKLİ SAĞLIKLI BİR YAŞAM
 
Proje kapsamında, site sakinlerine, zengin sosyal tesislerin de pekiştireceği komşuluklar ile aile öncelikli yaşam anlayışını taçlandırıyor.
 
 
İhlas Yapı, Bizim Evler 6’da bulunan üç adet kapalı yüzme havuzu, fitness salonları, sauna, Türk Hamamı, buhar odaları, koşu ve bisiklet parkurları,  açık hava sineması, basketbol, futbol ve voleybol sahaları, göletleri, şelaleleri, seyir terasları veilkokulu ve mescidiyle aile öncelikli modern yaşam site sakinlerine sunuluyor.
 
DEVLET YATIRIMLARININ ÇEVRELEDİĞİ BİR BÖLGEDE YER ALIYOR
 
Önemli devlet yatırımlarının ve dev projelerin bu bölgede yer almasıprojeye değer katıyor. Bizim Evler 6 projesi; 3. Köprü, 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu,Marmaray ile entegre olacak Ispartakule banliyö tren istasyonu ve Metro gibi çalışmaları hızla devam eden mega yatırımların çevrelediği ve kesiştiği bir merkezde yer alıyor.
TEM Otoyolu’nun yanı başında yer alan Bizim Evler 6, bölgede prestijli bir yaşam projesi olarak konumlanırken, emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.
 
 


Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR