Bölge Raporu: Beydağ’da Güncel Gayrimenkul Fiyatları

Bölge Raporu: Beydağ'da Güncel Gayrimenkul Fiyatları

İzmir’ in güneyinde, Aydın sınırında bulunan Beydağ’da güncel gayrimenkul fiyatları, gayrimenkul konumu ve yapı yaşına bağlı olarak farklılık gösteriyor. Yaklaşık 12.000 nüfusa sahip olan Beydağ ilçesi, tarımsal faaliyetlerin ekonomide önemli rol oynadığı bir yerleşim olarak öne çıkıyor. Beydağ ilçe merkezinde farklı taleplere uygun apartman daireleri bulmak mümkün olmakla birlikte, müstakil ev seçeneklerine erişim sağlanabiliyor.

Beydağ’da güncel gayrimenkul fiyatları ve amortisman süreleri

İzmir – Aydın sınırında yer alan Beydağ ilçesi, tarıma dayalı bir ekonomiye sahip. Yerleşimin konumlandığı işlemeye elverişli arazi yapısı, yapı tiplerinin şekillenmesinde de son derece etkili oluyor. Ağırlıklı olarak birbirinden bağımsız ve bahçeli evlerin yer aldığı ilçede, konut seçenekleri arasında müstakil evler büyük yer tutuyor.

İlçede nüfus hareketliliği düşük olduğundan, gayrimenkul piyasasında da yeni ev ve apartmanlardan ziyade, geleneksel yapı tipleri, uygun fiyatlarla alıcı buluyor. Ağırlıklı olarak müstakil evlerden oluşan yapılar, bahçe alanlarıyla birlikte geniş kullanım alanı sağlıyor. Yerleşimin karakteri, doğa ile iç içe bir yaşam sürmek isteyenler için cazip seçenekler sunarken, yatırım amaçlı gayrimenkul alımlarına da olanak tanıyor.

Beydağ 3+1 müstakil ev fiyatları

Sakin ve huzurlu bir yaşam isteyenler için uygun alternatifler sunan Beydağ’da güncel gayrimenkul fiyatları, ev konumu ve yapı özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. İlçede yer alan seçenekler arasında, alıcı için avantaj yaratan kaba inşaatlar da bulunuyor. Beydağ’da, bahçe dahil 340 m2 kullanım alanı içerisinde yer alan 3+1 müstakil ev seçenekleri arasında, 75.000 TL’ye satışa sunulan seçenekler bulmak mümkün. İnşaatı büyük oranda tamamlanmış olan böyle bir gayrimenkul, yatırım ve kullanım için uygun bir alternatif sağlıyor.

Beydağ Arsa Fiyatları

Konut ve arsa yatırımına uygun seçenekler bulunan Beydağ’da güncel arsa fiyatları da arazinin konumu ve işlenme durumuna bağlı olarak farklılık gösteriyor. Bölge ekonomisinde önemli yer tutan tarımsal alanlar, yatırım için avantajlı arsalar sunuyor. İlçede yaygın olarak bulunan zeytin bahçeleri, hasat geliri ve uzun vadeli yatırım potansiyeliyle alıcıya sunuluyor. İlçenin kuzeyinde bulunan Aktepe’de, 3472 msatılık arsa, 90.000 TL karşılığında satışa sunuluyor.

Orta ve uzun vadede yatırım için cazip bir seçenek sunan bahçe niteliğindeki arsa, çok sayıda zeytin fidanı ve baraj kıyısında yer alan konumuyla kazanç noktasında güven veriyor. Yol ve ulaşıma yakın konumu, dikkat çeken manzarası ve halihazırda ekilmiş olan zeytin fidanlarıyla satışa sunulan arsa, cazip fiyat avantajı sağlıyor.

Tüm veriler milliyetemlak.com üzerinde yer alan ilanlara/verilere göre hazırlanmış ve verilmiştir.

Etiketler: , ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR