Antre Düzenleme İle Evinizde Güzel Bir Enerjiniz Olacak

Antre Düzenleme İle Evinizde Güzel Bir Enerjiniz Olacak

Kapıdan çıkarken evle vedalaşma noktası ya da eve geldiğinizde sizi karşılayan ilk yer. Ayakkabı, çanta ve aksesuarlara ev sahipliği yapan, gününüzün daha sorunsuz çalışmasına yardımcı olan şeyleri organize etmenin önemli sorumluluğunu taşıyor. Eğer doğru bir antre düzenleme yaparsanız evden çıkarken ya da eve döndüğünüzde kaosla boğuşmak zorunda kalmazsınız. Kulağa iyi bir öneri gibi geliyor değil mi?

Sade Ve İşlevsel Bir Antre Her Zaman Doğru Karardır

www.apartmenttherapy.com

Duvara monte edilmiş bir askı ve ayakkabılarınız için bir ayakkabılık sade bir giriş için yeterli olacaktır. Askınızın üzerinde bir de raf tercih ederseniz size ekstra depolama alanı sağlayacaktır. Bu noktada ayakkabılık tercihinizi daha alçak bir ayakkabılıktan yana kullanırsanız üzerine oturup ayakkabınızı giyebileceğinizi hatırlayın. Antre düzenleme ile artık tanıştınız!

Antrenizi Doğru Değerlendirin

www.apartmenttherapy.com

Kirişlere sahip bir antreniz varsa, bu kirişlerin arasını açık gardrop sistemi gibi düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz bu açık sisteme birkaç askı ekleyerek şık ve işlevsel bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Ayrıca açık gardrop sistem borusunun üzerini raf gibi kullanabilir, ayakkabı kutularınızı yerleştirebilirsiniz. Katlanabilir bir tabure ile ayakkabılarınızı rahatça giyebileceğinizi de unutmayın. Aslında antre düzenleme işlemi bu kadar basit!

Dar Bir Antreniz Varsa Bunu Deneyin

www.apartmenttherapy.com

Antreniz bir holün sonunda yer alıyorsa ve bu alan darsa size de önerimiz var. Büyük bir ayna ile ortamı daha geniş göstermek ve bir askı ile işlevselliği yakalamak dar antre düzenleme için en uygun yöntem olacaktır. Bu ikili ile fonksiyonel ve ferah bir bir antre sağlamak mümkün. Eğer aksesuar ve diğer ürünleriniz için fazladan bir depolama alanına ihtiyaç duyuyorsanız bir dresuar yardımıyla antre düzenleme yapabilirsiniz.

Geniş Bir Antreye Sahipseniz Dekorasyon Anlayışınızı Gösterin

www.apartmenttherapy.com

Büyük bir eviniz varsa ve geniş bir antreye sahipseniz işiniz daha kolay. Evinizde uyguladığınız dekorasyon stilini bu alana da taşımak ve şık bir görüntü yakalamak mümkün. Bunun için yapmanız gereken ilk olarak büyük bir ayna asmak. Dışarı çıkarken son bir kontrol yapmayı kim istemez? Ek olarak buraya koyabileceğiniz ahşap bir bank ayakkabı giymek ve altına ayakkabı yerleşmek için ideal bir seçim olacaktır. Son olarak da evinizdeki dekorasyon stilini yansıtan bir halı ya da kilim kullanırsanız antrenize sıcak bir hava katacaktır.


Etiketler: , , , , ,

BENZER YAZILAR