Ovakule’nin Son Projesi 4+1 Odaklı

Ovakule'nin Son Projesi 4+1 Odaklı

Son dönemde stüdyo tipi konut inşaatları artış gösterse de, Başkentliler çok odalı, geniş ve rahat konuttan vazgeçmiyor.
Başkent’te ürettiği ferah konseptli projelerle öne çıkan İpektaş İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet İpek, 1+0, 1+1 projelerin yaşam standartlarını düşürdüğünü kaydetti.

İpek, satış ofisini ziyaret edenlerle yaptıkları anketlerde Ankaralılar’ın tercihini 4+1 ve üzeri konuttan yana kullandıklarını belirterek, şöyle devam etti:

“Konut projelerinin yükselişe geçtiği son 10 yılda, Başkent nüfusu yüzde 23’e varan artış gösterdi. Bu da konut ihtiyacını giderek artırdı. Fakat Başkentli geniş konuttan vazgeçmedi. Sektördeki 25 yıllık tecrübemize dayanarak, Ankaralı’nın ailesiyle ‘güle oynaya rahat yaşam’ isteğinin hiçbir zaman bitmeyeceğini düşünüyoruz. Bu nedenle bölgenin istek ve ihtiyaçlarını iyi etüt ederek projesini ortaya koyanlar, hem şehre artı değer katıyor hem de alıcının yüzünü güldürüyor. Biz, son projemiz Ova Kule’de de bu isteği merkeze aldık ve yoğunluğu 4+1’lerden oluşan ayrıcalıklı bir kompleks ürettik. Küçük metrekareli ve az odalı evlere bakmak bile istemeyen Ankaralılar’ı, yatırım için de, oturmak için de geniş, kullanışlı ve çok odalı dairelerle buluşturacak olmaktan çok mutluyuz.”

-OVA KULE-
Başkent’in yeni cazibe merkezi Keçiören’in en fazla tercih edilen projesi Ova Kule, 86 metre kule ve 2,80 metre tavan yüksekliği ile 94 adet 4+1 ve 2 adet 5+1 ferah daireden oluşuyor. Ovacık’ın en avantajlı lokasyonunda yükselen projede, 196 metrekare 4+1 ve 425 metrekare 5+1 konut tiplerinin yanı sıra, çocuk banyosundan fitness salonuna; kapalı ve açık otoparktan, çocuk oyun alanlarına kadar
çok sayıda ayrıcalık sunuluyor.

Etiketler: , , , , ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR