Angelina Jolie’nin Yeni Evi Göz Kamaştırıyor!

Angelina Jolie'nin Yeni Evi Göz Kamaştırıyor!

Brad Pitt ile boşanmasının ardından, altı çocuğu ile birlikte Bryan Singer’ın Malibu’daki 409 metrekareye sahip, 4 yatak odalı, 4 banyolu ve banyoya sahip 1 misafir odalı evini kiralayan Angelina Jolie, ani bir kararla California’ya döndü.

Malibu’da yüzme havuzu ve spor salonuna sahip rüya evi bırakan Jolie’nin yeni evi, eskisinin neredeyse iki katı ve daha ucuz olmasıyla öne çıkıyor. California’ya neden geldiği hakkında yorum yapmayan Angelina Jolie, 8 yaşındaki ikizler Vivienne ve Knox, 10 yaşındaki Shiloh, 11 yaşındaki Zahara, 12 yaşındaki Pax ve 15 yaşındaki Maddox ile oldukça mutlu görünüyor.

Angelina, Denise Richards’ın eski evini kiralıyor

Angelina, aylığı 95 bin dolar ( 275 bin lira) olan Malibu’daki evinden Denise Richards’ın California Hidden Hills’de yer alan mülküne taşındı. Evini geçen yıl 7.749 milyon dolar olarak satışa çıkaran Richards, evi aylığı 30 bin dolara Angelina Jolie’ye kiralıyor.

Eski bir Bond kızı olan Denise Richards, aynı zamanda aktör Charlie Sheen’in de eski eşi olarak tanınıyor.  Sekiz banyoya sahip olan evin altı yatak odası var. Evin bahçesinde 2 yüzme havuzuna ek olarak yapay bir mağara bulunuyor. Bahçede bulunan bu mağara eve mistik ve gizemli bir hava veriyor.

Denise Richards taşınırken evi tadilattan geçirdi

2008 yılında Hidden Hill’deki evinden taşınan Richards, evde köklü değişiklikler yapmış. Eski hali ile şimdiki hali arasında büyük farklılıklar olan ev şöminesi, kırmızı koltukları ve katedral tavan aydınlatmaları ile muhteşem görünüyor. Dağ manzarasına sahip olan evin bahçesi yemyeşil çimlerle kaplı. Ayrıca evin bir de plaj girişi bulunuyor. Evin içinde yer alan bar ise gece kulubüne benzer tasarımı ile sıra dışı bir görünüm sergiliyor.

Kırmızının asaleti

Angelina Jolie’nin yeni evinde dikkat çeken ilk nokta tavandan yerlere kadar uzanan kırmızı kadife perdeler. Şarap tadım odasına sahip olan evde, dev bir avize ile süslenen 10 kişilik yemek odası bulunuyor. Paslanmaz çelik malzemeler kullanılarak yapılmış özel gurme mutfağı ise şıklığı ile dikkatleri üzerine topluyor.

Giyinme odasında yer alan şömine, odaya şirin bir hava katarken; beyaz halı ile kaplı yatak odası insana huzur veriyor. Evin dışında bulunan yazlık alan ise barbekü partilerine ayrılmış.Etiketler: , , , , ,

BENZER YAZILAR