Anadolu Yakası’nın En Prestijli Siteleri

akasya projesi

İstanbul’un değerli bölgesi Anadolu yakası siteler ve farklı projelerle ön plana çıkıyor. Demografik yapı, iş merkezi ve ulaşım rahatlığı gibi nedenler, bölgenin yatırım ve prestijini arttırıyor. İmkân ve şartların daha geniş olması, bölgenin nüfus artışını da hızlandırıyor.

Çekmeköy, Ümraniye, Ataşehir, Kartal, Tuzla, Sancaktepe, Kadıköy gibi ilçelere yapılan yatırımlarda yükseliş gözleniyor. İşte, Anadolu yakasında bulunan en prestijli siteler:

Suadiye Sahil Sitesi – Teknik Yapı

suadiye sahil sitesi

Teknik Yapı’nın yaratıcı firma olduğu Suadiye Sahil Sitesi, Kadıköy Suadiye’de 10 bin 200 metrekarelik bir alanı kapsıyor. Çocuk oyun alanları, SPA, açık-kapalı yüzme havuzu, teras ve geniş manzarasıyla öne çıkan projede hem blok hem de rezidans tercihleri bulunuyor. Suadiye Sahil Sitesi; denize yakınlığı ve merkezî konumuyla Anadolu yakası siteler ve projeler arasında prestijini kanıtlıyor. Deniz manzaralı stede, her büyüklüğe göre daire bulunuyor.

Saudiye’de yer alan tüm site ve ilanları İstanbul Kadıköy adresinden inceleyebilirsiniz. 

Varyap Meridian – Varyap

varyap meridian

Ataşehir’de yer alan ve Varyap firması tarafından tasarlanan Varyap Meridian projesi, birçok alanda ilklere imza atıyor. Türkiye’deki projelerden LEED kaydı taşıyan tek proje olması, prestijini kanıtlıyor. Arazinin %10’luk kısmı sitelere ayrılırken kalan kısım yeşil alanlara ayrılıyor. Fitness salonu, merkezi sistem ısıtma ve soğutma, sauna ve buhar odası, açık-kapalı havuz gibi birçok lüks nitelik projede yer alıyor. Ayrıca projedeki ortak alanların enerjisinin bir kısmı güneş ve rüzgâr enerjisinden sağlanarak doğaya katkıda bulunuluyor.

Ataşehir’deki tüm ilanlara İstanbul Ataşehir adresinden ulaşabilirsiniz.

Akasya Acıbadem – SAF Gayrimenkul

akasya projesi

SAF Gayrimenkul’ün çok etaplı projelerinden biri olan Akasya Acıbadem; Akasya’da yer alıyor. 1.5+1 ‘den başlayan daire tipi alternatifleri, 4.5+2 (penthouse) seçeneğine kadar devam ediyor. Bloklardaki kat sayılarının azlığı ise projenin dikkat çekici özelliklerini oluşturuyor. Yatay şekildeki mevcut sitelerin yanı sıra, dikey ve kule şeklinde sitelerinde yer aldığı proje, her zevk ve isteğe hitap ediyor. Tarz görüntüsü ve zengin ulaşım ağıyla Akasya Acıbadem projesi; Koru, Göl ve Kent etaplarından meydana geliyor.

Acıbadem’deki tüm ilanlara İstanbul Acıbadem adresinden ulaşabilirsiniz.

Dragos Royal Tower – DAP Yapı

dragos royal tower

Dap Yapı’nın ev sahipliği yaptığı Dragos Royal Tower, görkemli tasarımı ile Kartal’da yer alıyor. Denize yürüme mesafesinde buluna proje 150 milyon TL değerinde maliyet taşıyor. Adalar manzarası taşıyan projenin mimarisi ve tasarımında kullanılan son teknoloji özellikler öne çıkıyor. 4 ayrı bloğa ve 212 farklı büyüklükte daireler bulunuyor. Sitenin içerisindeki tenis-basketbol sahaları, Fitness, açık-kapalı yüzme havuzu, spor merkezleri ve denize nazır bulunan restoran; sitenin prestijini kanıtlıyor.

Kartal bölgesindeki proje ve ilanlara İstanbul Kartal adresinden ulaşabilirsiniz.

Anadolu Yakası’ndak yer alan konut projeleri, site özellikleri ve benzeri tüm yatırımları www.milliyetemlak.com‘u tıklayarak detaylı inceleyebilir, yeni projelerden haberdar olabilirsiniz.
 


Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR