Üretilen Akıllı Mont Sayesinde Üşümek Tarihe Karışıyor!

Üretilen Akıllı Mont Sayesinde Üşümek Tarihe Karışıyor!

Soğuk kış günlerinde de dışarıda olmanın tadını çıkarmak isteyenler için yepyeni bir teknoloji sunuluyor. Mükemmel teknolojilerle donatılan 8K Flexwarm ceket ve yelekler, en zor hava koşullarında dahi içinizi ısıtacak özelliklere sahip. Tasarımında benzersiz bir ısınma donanımı bulunan ceket ve yelekler, soğuk havalara karşı hazırlıklı olmanızı sağlıyor. Cep telefonuna indirebileceğiniz uygulama ile ısı kontrolü yapabileceğiniz ceket ve yelek tasarımı kullanıcılar için akıllı çözümler sunuyor.

8K Flexwarm ile standart giyim anlayışı yıkılıyor

Şehir yaşamından bunalıp bir kamp macerasına atılmak ya da doğa yürüyüşlerine çıkmak için artık hava durumunu gözlemlemeniz gerekmiyor. Hava soğukluğu ne olursa olsun ısısıyla size rahat hissettirecek 8K Flexwarm teknolojisi mevsim şartlarının getirdiği zorluklara engel oluyor. Zorlu iklim koşulları için üretilen tekstil ürünleri arasında devrim yaratan bu tasarım, geleceğin giyim ürünlerine öncülük ediyor. Moda ile teknolojinin mükemmel birleşiminden oluşan tasarım giyim anlayışlarını olumlu yönde değiştireceğe benziyor.

Tasarımında önemli detaylara yer verilen ceket ve yelekler, nitelikli yalıtım için pek çok katmandan oluşuyor. Karbon fiber teknolojisi ile üretilen Flexwarm ürünler, ısıtma sistemi ile birleşerek maksimum verim sağlıyor. Hareket kabiliyetini engellememek ve yüksek konfor sunmak adına olabildiğince ince ve hafif şekilde üretilen ürünler, ısının eşit şekilde dağılımını sağlıyor. Bu yönüyle soğuk noktalar oluşturmayan ürünler oldukça rahat kullanım imkanı sunuyor.

Toplamda üç yalıtım katmanı ve üç sıcaklık seviyesi sunan 8K Flexwarm ürünler, 360 saniye gibi kısa bir süre içerisinde 50 derecelik bir ısı sunuyor. Ceketin ısıtma bölgeleri etkinleştirilmemiş olsa dahi, kaliteli yalıtım malzemeleri ısı geçişini engelleyerek ideal vücut ısısının en iyi şekilde korunmasını sağlıyor.

Teknolojiyle buluşan kıyafetler sayesinde doğa ile buluşmamak için bahane yok

8K Flexwarm ceket ve yelek ürünlerinin içerisinde ısıtma sistemlerinin bulunuyor olması, ürünlerin yıkanmasına engel değil. Katlanabilir ve yıkanabilir formda üretilen ceket ve yelekler tıpkı gardırobunuzdaki tüm giyim ürünleri gibi rahat kullanım sağlıyor. Ürünler 30 derece sıcaklıkta çamaşır makinesinde yıkanabiliyor. Oldukça ince ve hafif tasarımın cep kısmına gizlenmiş bir USB konektörü bulunuyor. Bir başlık ile korunan giriş, ürünün şarj olmasını sağlıyor. Toplamda 6 saate kadar sıcaklık sağlayan ürüne Android ve IOS cihazlar ile uyumlu olarak kullanılabiliyor. Ceket ve yeleklerin kullanımı için akıllı telefon kullanımı temel şart değil. Ceketin yan kısımlarına gizlenen manuel düğmeler ile işlem yapılabiliyor.

Kadın ve erkekler için farklı ölçülerde tasarımlar bulunuyor. Şu an için tek renk seçeneği bulunan ürünün görsel açıdan da geliştirilmesi bekleniyor. Durağan şehir hayatından kurtularak bir macera yaşamak, kamp yapmak, spor yapmak ve doğa ile bütünleşmek için artık hava koşulları engel değil. Sağlıklı ve güvenilir bir ısınma seçeneği sunan 8K Flexwarm ile konfor her zaman sizinle.

Etiketler: , , , , , , ,

BENZER YAZILAR