Postmodern Tasarımı İle Adam Levine’in Los Angeles’taki Evi

Postmodern Tasarımı İle Adam Levine'in Los Angeles'taki Evi

Dünyaca ünlü rock müzik grubu Maroon 5’in solisti Adam Levine, 18 milyon dolara Los Angeles’ta bir malikane satın aldı. Evin öceki senelerde 27.5 milyon dolara satışa çıkarıldığı ancak daha sonra fiyatının bir miktar düştüğü söyleniyor.

Adam Levine’in Los Angeles’teki evi; 5 yatak odası, havuzu, 3 yatak odalı müştemilatı, postmodern mutfağı ve nefes kesen tasarımı ile mükemmel bir yaşam alanı. Los Angeles’ın sıcak ve yeşil manzarasını da içine alan malikane dekorasyonu ile eski dönemlerden izler taşıyor.

18.yüzyıldan esintiler

Adam Levine’in Los Angeles’taki evi 1960’lı yıllarda Fransız Regency tarzında inşa edilmiş. Mimarisi ile göz dolduran Holmby Hills’taki malikane, yaklaşık 860 metrekarelik bir kullanım alanına sahip. 1.2 dönümlük arazide bir yüzme havuzu, bir müştemilat, bir bar kulübesi ve 4 araba kapasiteli bir garaj bulunuyor.

Odalar lüks ve estetik aksesuarlarla dekore edilmiş. Giriş kapısına giden yolun iki tarafı palmiyelerle süslü. Beyaz renk çift kanatlı giriş kapısı açıldığında sizi görkemli bir avize ve arka bahçe manzarası karşılıyor. Büyük salon ahşap işçilik, gün ışığını içeri alan büyük pencereler, göz alıcı aksesuarlar ve şömine ile göz dolduruyor.

Malikanenin mimari planları Caspar Ehmcke tarafından tasarlanmış. Dekorasyonda kullanılan avizeler ve aksesuarlar kraliyet dönemlerini hatırlatıyor. Ana yatak odasında sadelik ön planda. Yatak odasından terasa açılan cam kapı ve büyük pencere, ferah ve dinlendirici bir manzara sunuyor.

Aynalarla çevrili ana banyoda sarayları andıran aydınlatma armatürleri kullanılmış. Zemin, tezgahlar ve küvet için mermer tercih edilmiş. Kahvaltı alanı, açık renk mobilyaları ve aydınlık ortamı ile yemyeşil bir bahçe manzarasına sahip. Postmodern bir stile sahip mutfak ise oldukça geniş. Duvarlar, beyaz mutfak dolapları ve tezgahlarla rahat bir kullanım alanı sunuyor. Mutfağın orta kısmında yer alan adada ise oturma alanı dışında lavabo ve ocak bulunuyor.

Los Angeles manzarası ayaklarınızın altında

Evin arka tarafında büyük bir yüzme havuzu bulunuyor. Açık renk aksesuarlar ve rahat koltuklarla dekore edilen oturma alanı havuza açılıyor. Havuz bölümünde ortama sade bir şıklık katan masa ve sandalyeler bulunuyor. Havuzun çevresi ise yine yemyeşil ağaçlarla kaplı. Los Angeles manzarasını ayaklarınızın altına seren teras bölümünde sizi palmiyeler ve motifli minderler karşılıyor.

Adam Levine’in Los Angeles’taki evi 1.2 dönümlük yemyeşil bir arazide yer alıyor. 18 milyon dolara satın alınan ev, 860 metrekarelik yaşam alanı ve eşsiz dekorasyonu ile mükemmel bir yaşam alanı.

Etiketler: , ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR