Adam Levine’in Evi 5.5 Milyon Dolara Satılık!

Adam Levine'in Evi 5.5 Milyon Dolara Satılık!

Maroon 5 müzik grubunun solisti Adam Levine ve model Behati Prinsloo, evliliklerinin hemen ardından satın aldıkları çatı katını satmaya hazırlanıyor. Adam Levine’in evi 5,5 milyon dolarlık satış değeri ile dikkatleri üzerine çekiyor. New York’un Soho semtinde yer alan ev, özgün tarzı ve canlı atmosferiyle öne çıkıyor. İçeride bolca hissedilen doğal ışık, çatı katına zarif bir hava katıyor.

Keyifli detaylarla zenginleşen ferah mekanlar

Evin genelinde açık bir mimari tasarım anlayışı göze çarpıyor. Büyük bir alana yayılmış olan oturma odasında koyu mavi renklere sahip bir kadife kanepe seti yer alıyor. Ortamın konforunu artıran şık mobilyalar bilardo masası, langırt ve müzik kutusu gibi eğlenceli ev eşyalarıyla tamamlanıyor. İlgi çekici tasarımları ile öne çıkan mobilyalar, ahşabın ve tuğlanın yarattığı sıcak görünümle bütünleşiyor.

Nitelikli bir yaşam alanı sunan oturma odası, minimalist dekorasyonu ile farkını ortaya koyuyor. İhtişamlı yapısıyla dikkatleri üzerine çeken çember şeklindeki büyük avize, evin ilk göze çarpan unsurlarından birisi. Geniş halılar ve ahşap bir büfeyle tamamlanan oturma odası, çatı katı dairelerinin karakteristik özelliklerini misafirlere fazlasıyla yansıtıyor.

Rock yıldızlarına yakışır iddiada yaşam alanları

Adam Levine’in evi genişliği ve yüksekliği ile oldukça ferah bir atmosfere sahip. İki banyosu ve bir yatak odası bulunan daire, yaklaşık 260 metrekarelik alanı ile açık ve konforlu bir yaşam deneyimi sunuyor. Mekan, 4 metreye yaklaşan tavan yüksekliği ile tipik bir çatı katı görünümünde. Tuğla duvarlarla yaratılan samimi hava evin her köşesinde kendisini gösteriyor.

Geniş pencereler, büyük hacimli iç mekanı başarılı bir şekilde aydınlatıyor. Oturma odası ve ona eşlik eden açık yemek alanı sayesinde gün ışığı verimli bir şekilde kullanılabiliyor. Açık mutfakta yer alan siyah granit tezgah ortama sofistike bir görünüm katıyor. Paslanmaz çelik mutfak eşyaları da çatı katının sade görüntüsünü modern bir şekilde tamamlıyor.

Özgün tasarım konseptiyle öne çıkan çatı katı dairesi

Adam Levine’in evi, oturma odasının ortasında kendisini gösteren 6 taşıyıcı sütun ile alışılmışın dışında bir mimari tarz sunuyor. Zemini masif ahşap parke ile döşenmiş olan çatı katı ıslak mekanlarıyla da fark yaratıyor. Mermer malzemenin damga vurduğu ayrıcalıklı banyo tasarımı, kullanışlı pencereleri ve geniş alanıyla dikkat çekiyor. Doğrudan asansör girişine sahip olan ev, işlevselliği ve estetik yapısıyla beğeni topluyor. 6 katlı binanın dışı da iddialı görünümüyle övgüyü hak ediyor.

Etiketler: , ,

BENZER YAZILAR