Adam Levine’in Evine Aşık Olacaksınız

Adam Levine

Maroon 5’ın sesiyle kulaklara, görünüşüyle gözlere bayram ettiren ünlü solisti Adam Levine, en az kendisi kadar göz alıcı bir evde yaşıyor. Kariyerinde bu kadar büyük bir başarı yakalamadan önce birçok zorlukla mücadele etmek zorunda kalan star için, bu ev maddi değerinden çok daha fazla değer taşıyor.  The Voice jüri üyeliği ve kazandığı Grammy’ler ile birlikte Hollywood’un kaçınılmaz bir parçası olan Adam Levine, satın aldığı bu muhteşem ev ile beraber Los Angeles’a kesin olarak yerleşmiş bulunuyor.

Adam Levine imzası

Adam Levine'in Gözalıcı Evi

Evin konumuna ve Hollywood’a hem uzak hem yakın olmasına aşık olduğunu söyleyen Adam Levine, 2012’de bu evi alır almaz arkadaşı Mark Haddawy ile görüşüp evi yeniden düzenlemeye girişmiş.

Yakışıklı şarkıcının yaptığı, ilk iş, duvarları yıkarak dört yatak odasını bir büyük yatak odası haline getirtmek olmuş. Evin her detayı yeniden düzenlenip özenle tasarlanmış. Yerler, mermer zeminler, paneller hepsi büyük bir özenle yenilerek, eve farklı ve sofistike bir hava getirilmiş. Levine ve Haddawy  eve yeni bir havuz bile eklemişler. Tüm bu dokunuşlarla ev, sıradan bir Hollywood zengini evinden, tam bir rockstar evine dönüştürülmüş.

1920’lerden günümüze

Adam Levine'in Evi

Adam Levine sanatın her alanıyla oldukça ilgili biri olarak evinde de bir çok eser bulunduruyor. Jean-Michel Basquiat, Shepard Fairey, Mark Seliger ve Andy Warhol eserlerini toplayarak başladığı koleksiyonları şu anda oldukça genişlemiş durumda. AK-47 şeklindeki başucu lambası gibi ilginç detaylar yer alıyor. Kalın bordo perdeler, 1920’den kalma İran halısı bir çok antika mobilya ile desteklenerek zenginleştirilmiş iç dizaynın yanı sıra, evin gün içinde bile loş olması da dikkat çekiyor. Adam Levine, uzun süren turneler ve geç biten konserler nedeniyle uykuya çok önem verdiğini söyleyerek bu durumu açıklıyor. Aynı nedenle Levine’in yatak odasında gerçekten uyumayı çok seven biri tarafından alınmışa benzeyen bir yatak bulunuyor.

Yıldızlara layık bir ev

Adam Levine'in Evi

Yaklaşık 700 metrekare kullanım alanı olan evde sinema salonu, kütüphane, sauna gibi lüks özellikler de bulunuyor. Eve kütüphane, spor salonu, dışına da tenis kortu ekleten Adam Levine’in evinin bahçesinde palmiyelerle çevrelenmiş büyük bir yüzme havuzu yer alıyor.  Evin konumu bir starın yaşaması için gerekli mahremiyeti içerirken, manzarası da Benedict Kanyonu’nu görüyor.  Yine bahçede yer alan ve starın zaman geçirmekten çok hoşlandığı jakuzi de evin dikkat çeken özelliklerinden sadece biri. Kariyerinde yükselişe geçene kadar bir evi olmayan Adam Levine, kendini mutlu edecek olan evi bulmuş gibi görünüyor.

Etiketler: , , , ,

BENZER YAZILAR