185 Milyon Liralık Satış Yaptı

185 Milyon Liralık Satış Yaptı

Emlak Konut güvencesiyle Dağ Mühendislik tarafından inşa edilen 531 konutluk Tual Adalar ile 1739 konutluk Tual Bahçekent projelerinde, ‘Türkiye İçin Kazanç Vakti’ kampanyası kapsamında 45 günde toplam 185 milyon liralık satış gerçekleştirildiği açıklandı.

Ağustos’ta Çevre ve Şehircilik Bakanlığı öncülüğünde başlatılan ve konut alıcısına önemli fırsatlar sunan kampanya Ekim ayı sonunda bitmişti. Bu kapsamda konut alıcıları dövizini ya da altınını peşinata çevirerek, bir yıl boyunca paralarının getirisini garanti altına alıp, yüzde 10 peşinat ve 0.98 faiz imkanından faydalanmıştı. Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dağ, “Kampanya 31 Ekim’de sona erdi ancak Dağ Mühendislik olarak konut alıcılarına desteğimizi sürdürerek projelerimizde 120 ay, 0.98 vade farkı ile çeşitli kampanyalara devam ediyoruz” diye konuştu.

Kaynak: Milliyet 

Etiketler:

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR