RE/MAX MODELİzmir / KarşıyakaRE/MAX MODEL İLE,GELECEĞE UZANAN YOLDA ELELE...
Telefon : 0 232 3646494
0 551 4481925
Web : www.remax.com.tr/model
Adres : Cemal Gürsel Cad. (Yalı Cad.) No:424 K:1 D:1
Ofis No : 5295
Tüm İlanlar »

FİRMA SORUMLUSU ve TEMSİLCİLERİ

Ahmet Onur KARADEMİRİzmir Karşıyaka Aksoy
5 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
Cep: 0 551 4481925
e-posta : info@remax-model-izmir.com

Burak Gürekeİzmir Karşıyaka Aksoy
1 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 541 4279949
e-posta : burak@remax-model-izmir.com

Fikret Güzeldalİzmir Karşıyaka Aksoy
26 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 536 2536817
e-posta : fikret@remax-model-izmir.com

Mükremin Uludağİzmir Karşıyaka Aksoy
21 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 532 2970415
e-posta : mukremin@remax-model-izmir.com

Hakan Sertİzmir Karşıyaka Aksoy
7 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 532 4058119
e-posta : hakan@remax-model-izmir.com

Fatıma Erdemİzmir Karşıyaka Aksoy
19 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 533 7499216
e-posta : fatima@remax-model-izmir.com

Yıldıray Yurtseverİzmir Karşıyaka Aksoy
2 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 533 0868779
e-posta : yildiray@remax-model-izmir.com

Hatice Hoşköseoğluİzmir Karşıyaka Aksoy
9 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 536 9640338
e-posta : hatice@remax-model-izmir.com

Fisun Olçumİzmir Karşıyaka Aksoy
0 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 532 5701759
e-posta : fisun@remax-model-izmir.com

Levent Taşatanelİzmir Karşıyaka Aksoy
4 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 532 5023385
e-posta : levent@remax-model-izmir.com

Hamza Sağırdaşİzmir Karşıyaka Aksoy
17 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 534 2259632
e-posta : hamza@remax-model-izmir.com

Sinan Toksözİzmir Karşıyaka Aksoy
5 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 258 2255123
Cep: 0 533 2024244
e-posta : sinan@remax-model-izmir.com

Ayşe Cihanİzmir Karşıyaka Aksoy
6 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
Cep: 0 533 4225096
e-posta : ayse@remax-model-izmir.com

Ödül Kışlalıİzmir Karşıyaka Aksoy
4 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 530 4306039
e-posta : odul@remax-model-izmir.com

İsmail Yaşar Ertenİzmir Karşıyaka Aksoy
10 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 507 6451332
e-posta : ismail@remax-model-izmir.com

Mustafa Demircanİzmir Karşıyaka Aksoy
5 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 530 4604184
e-posta : mustafa@remax-model-izmir.com

GÜLER ÇELİKİzmir Karşıyaka Aksoy
1 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 543 9581510
e-posta : guler@remax-model-izmir.com

Hatice Yılmazİzmir Karşıyaka Aksoy
7 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 555 2956303
e-posta : haticey@remax-model-izmir.com

BEYHAN OLTULUİzmir Karşıyaka Aksoy
4 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
Cep: 0 532 7337890
e-posta : beyhan@remax-model-izmir.com

Belgin Demirİzmir Karşıyaka Aksoy
0 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
Cep: 0 530 6036268
e-posta : belgin@remax-model-izmir.com
/

Şemiklerde 3+1 sıfır satılık daire

19-12-143 + 1 / 130M2200.000TL

Şemiklerde 2+1 sıfır satılık daire

19-12-142 + 1 / 90M2150.000TL

Şehrin gürültüsünden uzak, şehir merkezinde satılık dubleks

19-12-146 + 2 / 300M2500.000TL

ŞEMİKLER METRO YAKINI 130 M2 3+1 SATILIK SIFIR DAİRE

19-12-143 + 1 / 130M2400.000TL

ŞEMİKLER LİSESİ YAKINI 2+1 SATILIK DAİRE

19-12-142 + 1 / 90M2180.000TL

ŞEMİKLER LİSESİ YAKINI 2+1 SATILIK DAİRE

19-12-142 + 1 / 90M2180.000TL

İdareciler sitesinde akıllı konsp sıfır satılık daireler

19-12-143 + 1 / 152M2265.000TL

İKİZ KULELERDE BÜYÜK DAİREDE YAŞAMANIN KEYFİNİ ÇIKARTIN

19-12-143 + 1 / 170M2230.000TL

ÇANKAYA HALİT ZİYA BULVARINDA 214 M2 SATILIK İŞ YERİ (DÜKKAN)

19-12-14214M21.450.000TL

ÇAMKIRANDA 160 M2 3+1 KULLANIŞLI FERAH SATILIK DAİRE

19-12-143 + 1 / 160M2310.000TL
Seçtiklerimi KarşılaştırArkadaşına Gönder