RE/MAX MODELİzmir / KarşıyakaRE/MAX MODEL İLE,GELECEĞE UZANAN YOLDA ELELE...
Telefon : 0 232 3646494
0 551 4481925
Web : www.remax.com.tr/model
Adres : Cemal Gürsel Cad. (Yalı Cad.) No:424 K:1 D:1
Ofis No : 5295
Tüm İlanlar »

FİRMA SORUMLUSU ve TEMSİLCİLERİ

Ahmet Onur KARADEMİRİzmir Karşıyaka Aksoy
3 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
Cep: 0 551 4481925
e-posta : info@remax-model-izmir.com

Burak Gürekeİzmir Karşıyaka Aksoy
4 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 541 4279949
e-posta : burak@remax-model-izmir.com

Fikret Güzeldalİzmir Karşıyaka Aksoy
27 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 536 2536817
e-posta : fikret@remax-model-izmir.com

Mükremin Uludağİzmir Karşıyaka Aksoy
20 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 532 2970415
e-posta : mukremin@remax-model-izmir.com

Hakan Sertİzmir Karşıyaka Aksoy
3 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 532 4058119
e-posta : hakan@remax-model-izmir.com

Fatıma Erdemİzmir Karşıyaka Aksoy
13 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 533 7499216
e-posta : fatima@remax-model-izmir.com

Yıldıray Yurtseverİzmir Karşıyaka Aksoy
2 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 533 0868779
e-posta : yildiray@remax-model-izmir.com

Hatice Hoşköseoğluİzmir Karşıyaka Aksoy
4 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 536 9640338
e-posta : hatice@remax-model-izmir.com

Fisun Olçumİzmir Karşıyaka Aksoy
1 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 532 5701759
e-posta : fisun@remax-model-izmir.com

Levent Taşatanelİzmir Karşıyaka Aksoy
6 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 532 5023385
e-posta : levent@remax-model-izmir.com

Hamza Sağırdaşİzmir Karşıyaka Aksoy
16 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 534 2259632
e-posta : hamza@remax-model-izmir.com

Sinan Toksözİzmir Karşıyaka Aksoy
2 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 258 2255123
Cep: 0 533 2024244
e-posta : sinan@remax-model-izmir.com

Ayşe Cihanİzmir Karşıyaka Aksoy
0 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
Cep: 0 533 4225096
e-posta : ayse@remax-model-izmir.com

Ödül Kışlalıİzmir Karşıyaka Aksoy
2 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 530 4306039
e-posta : odul@remax-model-izmir.com

İsmail Yaşar Ertenİzmir Karşıyaka Aksoy
9 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 507 6451332
e-posta : ismail@remax-model-izmir.com

Mustafa Demircanİzmir Karşıyaka Aksoy
4 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 530 4604184
e-posta : mustafa@remax-model-izmir.com

GÜLER ÇELİKİzmir Karşıyaka Aksoy
1 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 543 9581510
e-posta : guler@remax-model-izmir.com

Hatice Yılmazİzmir Karşıyaka Aksoy
13 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 555 2956303
e-posta : haticey@remax-model-izmir.com

BEYHAN OLTULUİzmir Karşıyaka Aksoy
4 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
Cep: 0 532 7337890
e-posta : beyhan@remax-model-izmir.com

Belgin Demirİzmir Karşıyaka Aksoy
3 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
Cep: 0 530 6036268
e-posta : belgin@remax-model-izmir.com
/

şehitler bul. yakın 1735 sok.üç cepheli köşe 3+1 daire

28-02-153 + 1 / 140M2290.000TL

Şemiklerde 3+1 sıfır satılık daire

28-02-153 + 1 / 130M2200.000TL

ŞEMİKLERDE 2+1 100 METREKARE SIFIR DAİRELER

28-02-152 + 1 / 100M2200.000TL

ŞEMİKLER METRO YAKINI 130 M2 3+1 SATILIK SIFIR DAİRE

28-02-153 + 1 / 130M2400.000TL

İdareciler sitesinde akıllı konsp sıfır satılık daireler

28-02-153 + 1 / 152M2265.000TL

ÇEŞME MAHMURBABA' DA ULTRA LÜKS MÜSTAKİL VİLLA

28-02-155 + 1 / 300M21.750.000TL

ÇEŞME 'DE ULTRA LÜKS MÜSTAKİL VİLLA

28-02-155 + 1 / 300M21.350.000TL

ÇANKAYA HALİT ZİYA BULVARINDA 214 M2 SATILIK İŞ YERİ (DÜKKAN)

28-02-15214M21.450.000TL

urla çeşme altında satılık 18 villalık arsa

28-02-155000M22.150.000TL

urla iskelede pansiyona uygun müstakil ev

28-02-156 + 3 / 240M2530.000TL
Seçtiklerimi KarşılaştırArkadaşına Gönder