RE/MAX MODELİzmir / KarşıyakaRE/MAX MODEL İLE,GELECEĞE UZANAN YOLDA ELELE...
Telefon : 0 232 3646494
0 551 4481925
Web : www.remax.com.tr/model
Adres : Cemal Gürsel Cad. (Yalı Cad.) No:424 K:1 D:1
Ofis No : 5295
Tüm İlanlar »

FİRMA SORUMLUSU ve TEMSİLCİLERİ

Ahmet Onur KARADEMİRİzmir Karşıyaka Aksoy
4 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
Cep: 0 551 4481925
e-posta : info@remax-model-izmir.com

Burak Gürekeİzmir Karşıyaka Aksoy
2 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 541 4279949
e-posta : burak@remax-model-izmir.com

Fikret Güzeldalİzmir Karşıyaka Aksoy
19 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 536 2536817
e-posta : fikret@remax-model-izmir.com

Mükremin Uludağİzmir Karşıyaka Aksoy
16 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 532 2970415
e-posta : mukremin@remax-model-izmir.com

Hakan Sertİzmir Karşıyaka Aksoy
4 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 532 4058119
e-posta : hakan@remax-model-izmir.com

Fatıma Erdemİzmir Karşıyaka Aksoy
15 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 533 7499216
e-posta : fatima@remax-model-izmir.com

Yıldıray Yurtseverİzmir Karşıyaka Aksoy
3 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 533 0868779
e-posta : yildiray@remax-model-izmir.com

Hatice Hoşköseoğluİzmir Karşıyaka Aksoy
12 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 536 9640338
e-posta : hatice@remax-model-izmir.com

Fisun Olçumİzmir Karşıyaka Aksoy
0 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 532 5701759
e-posta : fisun@remax-model-izmir.com

Levent Taşatanelİzmir Karşıyaka Aksoy
4 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 532 5023385
e-posta : levent@remax-model-izmir.com

Hamza Sağırdaşİzmir Karşıyaka Aksoy
22 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 534 2259632
e-posta : hamza@remax-model-izmir.com

Sinan Toksözİzmir Karşıyaka Aksoy
2 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 258 2255123
Cep: 0 533 2024244
e-posta : sinan@remax-model-izmir.com

Ayşe Cihanİzmir Karşıyaka Aksoy
6 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
Cep: 0 533 4225096
e-posta : ayse@remax-model-izmir.com

Meltem Vapurcuİzmir Karşıyaka Aksoy
0 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
Cep: 0 507 2979702
e-posta : meltem@remax-model-izmir.com

Mehmet Hakan Erçetinİzmir Karşıyaka Aksoy
22 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 506 2731275
e-posta : m.hakan@remax-model-izmir.com

Ödül Kışlalıİzmir Karşıyaka Aksoy
2 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 530 4306039
e-posta : odul@remax-model-izmir.com

İsmail Yaşar Ertenİzmir Karşıyaka Aksoy
15 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 507 6451332
e-posta : ismail@remax-model-izmir.com

Mustafa Demircanİzmir Karşıyaka Aksoy
3 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 530 4604184
e-posta : mustafa@remax-model-izmir.com

GÜLER ÇELİKİzmir Karşıyaka Aksoy
1 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 543 9581510
e-posta : guler@remax-model-izmir.com
/

Şemiklerde 3+1 sıfır satılık daire

22-10-143 + 1 / 130M2200.000TL

Şemiklerde 2+1 sıfır satılık daire

22-10-142 + 1 / 90M2150.000TL

Şemikler merkezde genç binada ferah 2+1 satılık daire

22-10-142 + 1 / 90M2170.000TL

Şehrin gürültüsünden uzak, şehir merkezinde satılık dubleks

22-10-146 + 2 / 300M2500.000TL

Şehrin gürültüsünden uzak , doğa ile baş başa k .yaka da 3+1

22-10-143 + 1 / 125M2225.000TL

ŞEMİKLER METRO YAKINI 130 M2 3+1 SATILIK SIFIR DAİRE

22-10-143 + 1 / 130M2400.000TL

İzmir torbalıda dev yatırımlık fırsat…

22-10-1474105M223.000.000TL

İzmir torbalı çaybaşı mevkiinde yatırımlık fırsat…

22-10-1421850M22.850.000TL

İdareciler sitesinde akıllı konsp sıfır satılık daireler

22-10-143 + 1 / 152M2265.000TL

İKİZ KULELERDE BÜYÜK DAİREDE YAŞAMANIN KEYFİNİ ÇIKARTIN

22-10-143 + 1 / 170M2230.000TL
Seçtiklerimi KarşılaştırArkadaşına Gönder