RE/MAX MODELİzmir / KarşıyakaRE/MAX MODEL İLE,GELECEĞE UZANAN YOLDA ELELE...
Telefon : 0 232 3646494
0 551 4481925
Web : www.remax.com.tr/model
Adres : Cemal Gürsel Cad. (Yalı Cad.) No:424 K:1 D:1
Ofis No : 5295
Tüm İlanlar »

FİRMA SORUMLUSU ve TEMSİLCİLERİ

Ahmet Onur KARADEMİRİzmir Karşıyaka Aksoy
2 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
Cep: 0 551 4481925
e-posta : info@remax-model-izmir.com

Fikret Güzeldalİzmir Karşıyaka Aksoy
37 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 536 2536817
e-posta : fikret@remax-model-izmir.com

Mükremin Uludağİzmir Karşıyaka Aksoy
23 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 532 2970415
e-posta : mukremin@remax-model-izmir.com

Hakan Sertİzmir Karşıyaka Aksoy
8 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 532 4058119
e-posta : hakan@remax-model-izmir.com

Fatıma Erdemİzmir Karşıyaka Aksoy
29 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 533 7499216
e-posta : fatima@remax-model-izmir.com

Hatice Hoşköseoğluİzmir Karşıyaka Aksoy
1 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 536 9640338
e-posta : hatice@remax-model-izmir.com

Levent Taşatanelİzmir Karşıyaka Aksoy
3 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 532 5023385
e-posta : levent@remax-model-izmir.com

Hamza Sağırdaşİzmir Karşıyaka Aksoy
4 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 534 2259632
e-posta : hamza@remax-model-izmir.com

İsmail Yaşar Ertenİzmir Karşıyaka Aksoy
5 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 507 6451332
e-posta : ismail@remax-model-izmir.com

Mustafa Demircanİzmir Karşıyaka Aksoy
2 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 530 4604184
e-posta : mustafa@remax-model-izmir.com

Hatice Yılmazİzmir Karşıyaka Aksoy
15 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 555 2956303
e-posta : haticey@remax-model-izmir.com

BEYHAN OLTULUİzmir Karşıyaka Aksoy
1 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
Cep: 0 532 7337890
e-posta : beyhan@remax-model-izmir.com

Belgin Demirİzmir Karşıyaka Aksoy
0 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
Cep: 0 530 6036268
e-posta : belgin@remax-model-izmir.com

Engin Küçükerolİzmir Karşıyaka Aksoy
11 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 532 5125340
e-posta : engin@remax-model-izmir.com

Iraz Türkmenİzmir Karşıyaka Aksoy
0 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 534 5909084
e-posta : iraz@remax-model-izmir.com

Yusuf Şahinİzmir Karşıyaka Aksoy
0 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
Cep: 0 532 3546115
e-posta : yusuf@remax-model-izmir.com

Haşim Taciroğluİzmir Karşıyaka Aksoy
0 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 553 5758883
e-posta : hasim@remax-model-izmir.com

Özay Özgür Başkurtİzmir Karşıyaka Aksoy
0 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 532 2049977
e-posta : ozay@remax-model-izmir.com
/

İdareciler sitesinde akıllı konsp sıfır satılık daireler

08-02-163 + 1 / 152M2305.000TL

İLÇE EMNİYET YAKINI FUL YAPILI PARK MANZARALI FİYATI DÜŞTÜ

08-02-162 + 1 / 105M2240.000TL

soyak enerji'de c tipi havuz cepheli satılık daire f:erdem'den

08-02-162 + 1 / 94M2295.000TL

girne bulvarı üzerinde sıfır daire

08-02-163 + 1 / 140M2530.000TL

YATIRIMCILARIN DİKKATİNE 1100 TL KİRACILI ACİL SATILIK DÜKKAN

08-02-163 + 1 / 126M2220.000TL

YATIRIMA VE YATIRIMCIYA UYGUN YÜKSEK GETİRİLİ KURUMSAL KİRACILI

08-02-161800M25.750.000TL

YALI MAHALLESİNDE KOLEJ YANI FUL YAPILI 2+1 DAİRE SATILKTIR

08-02-162 + 1 / 100M2285.000TL

UNCUBOZKÖYDE SÜRATYOLU ÜZERİ SATILIK SIFIR 1+1 DAİRE

08-02-161 + 1 / 55M2185.000TL

ULUKENT'TE SİTE İÇERİSİNDE HAVUZ CEPHELİ 3+1 DAİRE

08-02-163 + 1 / 135M2225.000TL

SİTENİN EN BÜYÜK 3 CEPHELİ ÖN TARAFTA BULUNAN DAİRESİ SATILIKTIR

08-02-163 + 1 / 165M2320.000TL
Seçtiklerimi KarşılaştırArkadaşına Gönder