Ücretsiz İlan Ver!
RE/MAX MODELİzmir / KarşıyakaRE/MAX MODEL İLE,GELECEĞE UZANAN YOLDA ELELE...
Telefon : 0 232 3646494
0 551 4481925
Web : www.remax.com.tr/model
Adres : Cemal Gürsel Cad. (Yalı Cad.) No:424 K:1 D:1
Ofis No : 5295
Tüm İlanlar »

FİRMA SORUMLUSU ve TEMSİLCİLERİ

Ahmet Onur KARADEMİRİzmir Karşıyaka Aksoy
2 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
Cep: 0 551 4481925
e-posta : info@remax-model-izmir.com

Burak Gürekeİzmir Karşıyaka Aksoy
4 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 541 4279949
e-posta : burak@remax-model-izmir.com

Fikret Güzeldalİzmir Karşıyaka Aksoy
29 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 536 2536817
e-posta : fikret@remax-model-izmir.com

Mükremin Uludağİzmir Karşıyaka Aksoy
19 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 532 2970415
e-posta : mukremin@remax-model-izmir.com

Hakan Sertİzmir Karşıyaka Aksoy
4 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 532 4058119
e-posta : hakan@remax-model-izmir.com

Fatıma Erdemİzmir Karşıyaka Aksoy
20 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 533 7499216
e-posta : fatima@remax-model-izmir.com

Yıldıray Yurtseverİzmir Karşıyaka Aksoy
1 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 533 0868779
e-posta : yildiray@remax-model-izmir.com

Hatice Hoşköseoğluİzmir Karşıyaka Aksoy
1 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 536 9640338
e-posta : hatice@remax-model-izmir.com

Fisun Olçumİzmir Karşıyaka Aksoy
1 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 532 5701759
e-posta : fisun@remax-model-izmir.com

Levent Taşatanelİzmir Karşıyaka Aksoy
4 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 532 5023385
e-posta : levent@remax-model-izmir.com

Hamza Sağırdaşİzmir Karşıyaka Aksoy
18 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 534 2259632
e-posta : hamza@remax-model-izmir.com

Sinan Toksözİzmir Karşıyaka Aksoy
3 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 258 2255123
Cep: 0 533 2024244
e-posta : sinan@remax-model-izmir.com

Ödül Kışlalıİzmir Karşıyaka Aksoy
2 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 530 4306039
e-posta : odul@remax-model-izmir.com

İsmail Yaşar Ertenİzmir Karşıyaka Aksoy
7 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 507 6451332
e-posta : ismail@remax-model-izmir.com

Mustafa Demircanİzmir Karşıyaka Aksoy
3 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 530 4604184
e-posta : mustafa@remax-model-izmir.com

Hatice Yılmazİzmir Karşıyaka Aksoy
17 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 555 2956303
e-posta : haticey@remax-model-izmir.com

BEYHAN OLTULUİzmir Karşıyaka Aksoy
4 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
Cep: 0 532 7337890
e-posta : beyhan@remax-model-izmir.com

Belgin Demirİzmir Karşıyaka Aksoy
1 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
Cep: 0 530 6036268
e-posta : belgin@remax-model-izmir.com

Engin Küçükerolİzmir Karşıyaka Aksoy
0 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 232 3646494
0 232 3646494
Cep: 0 532 5125340
e-posta : engin@remax-model-izmir.com
/

şehitler bul. yakın 1735 sok.üç cepheli köşe 3+1 daire

30-03-153 + 1 / 140M2290.000TL

Şemiklerde 3+1 sıfır satılık daire

30-03-153 + 1 / 130M2200.000TL

ŞEMİKLERDE 2+1 100 METREKARE SIFIR DAİRELER

30-03-152 + 1 / 100M2200.000TL

ŞEMİKLER METRO YAKINI 130 M2 3+1 SATILIK SIFIR DAİRE

30-03-153 + 1 / 130M2400.000TL

İdareciler sitesinde akıllı konsp sıfır satılık daireler

30-03-153 + 1 / 152M2265.000TL

ÇEŞME MAHMURBABA' DA ULTRA LÜKS MÜSTAKİL VİLLA

30-03-155 + 1 / 300M21.750.000TL

ÇEŞME 'DE ULTRA LÜKS MÜSTAKİL VİLLA

30-03-155 + 1 / 300M21.350.000TL

urla iskele de tek villalık arsa

30-03-15271M2125.000TL

anadolu cad. yakın; farklı katlarda sıfır 2+1 satılık daireler

30-03-152 + 1 / 90M2140.000TL

ZÜBEYDE HANIM MAHALLESİNDE 3+1 DOĞALGAZLI , SATILIK DAİRE

30-03-153 + 1 / 110M2190.000TL
Seçtiklerimi KarşılaştırArkadaşına Gönder