Trump Towers AVM 2012'de Açılıyor

Trump Towers İstanbul, uluslararası projelerle dünyaca üne sahip olan Trump International ve Doğan Grubu iş birliği ile İstanbul’un yeni sembolü olarak 2012 ilkbaharında kapılarını açıyor.

24 Ekim 2011

Milliyetemlak.com > Haber > Sektörden Haberler

Trump Towers AVM 2012'de Açılıyor

Perakende Günleri sektörün önde gelen temsilcilerinin ve yüzlerce üst düzey yöneticinin katılımıyla 19 - 20 Ekim tarihinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşti. Türkiye’den ve dünyadan alanında uzman konuşmacıların da yer aldığı etkinliğin ilk gününde Trump Towers öğle yemeğinde sektörün önde gelen temsilcilerini ağırlayarak konsepti, mimarisi ve eğlence alanları ile sektöründe farklılaşan Trump Towers Alışveriş Merkezi’ni katılımcılara tanıttı

Sektörel bilginin paylaşıldığı ve sınırsız işbirliği olanaklarının yaratıldığı en büyük platform olan Perakende Günleri’nde bu yıl da sektörün temsilcileri, yabancı yatırımcılar ve perakendeye hizmet veren kuruluşlar sektöre ışık tuttu.  İstanbul’un kalbi Şişli’de Şubat ayında kapılarını açmaya hazırlanan Trump Towers Alışveriş Merkezi ise, “Perakende Günleri” öğle yemeği sponsoru olarak katılımcılar ile tanıştı. Ortadoğu Yönetim Kurulu Üyesi İlder Tokcan, “Konsepti, mimarisi, street food alanı, eğlencesi, kültürel ve sanatsal aktiviteleriyle Trump Towers Alışveriş Merkezi, birçok yeniliği bünyesinde barındıran önemli bir sosyal ve kültürel değişim merkezi olarak faaliyet gösterecektir. Her gün 4 milyon kişinin ziyaret ettiği İstanbul’un kalbi Şişli’de, Trump Towers Office ve Residence’dan sonra milyonlarca kitleyi Trump Towers Alışveriş Merkezimizde ağırlayacağız” dedi.

Dünyanın bilinen adresi Trump Towers, Alışveriş Merkezi ile 2012 İlkbaharında kapılarını açıyor…

260.000 metrekarelik 39 katlı rezidans kulesi, 37 katlı A+ ofis kulesi ve 43.000 metrekarelik kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezinden oluşan Trump Towers İstanbul, uluslararası projelerle dünyaca üne sahip olan Trump International ve Doğan Grubu iş birliği ile İstanbul’un yeni sembolü olarak 2012 ilkbaharında kapılarını açıyor. İstanbul’un silüetine bir süredir çarpıcı formu ile eklenmiş olan Trump Towers İstanbul, yakında açılacak olan alışveriş merkeziyle İstanbulluları yine bir ilk ile tanıştırıyor. Trump Towers Alışveriş Merkezi, 43.000 m2 kiralanabilir alanda 175 mağaza ile moda, eğlence ve yeme-içmenin yeni adresi olacak.

Residence ve Ofis projeleri ile yeni bir yaşam alanı ve farklı bir yaşam stili sunan Trump Towers, alışveriş merkezi ile eğlence ve modanın yeni adresi olmaya hazırlanıyor. Birbirinden farklı ilkleri ile ön plana çıkan Trump Towers Alışveriş Merkezi, öncü bir proje ve İstanbul'a değer katan bir yatırım olarak farklılaşıyor. Trump Towers AVM, Şişli – Mecidiyeköy bölgesinin kalbinde, her gün 4 milyon kişinin ziyaret ettiği ana ulaşım hatlarının tam ortasında bulunuyor. Sahip olduğu tüm yenilikler sayesinde bölgenin en canlı merkezi olma konusunda oldukça iddialı olan Trump Towers Alışveriş Merkezi’nde yaklaşık 6 bin Office çalışanı ve Residence’ta yaşayanlar her gün size merhaba diyecek. Coffice konsepti ile alışveriş merkezinde toplantı yapmaya olanak sağlayan Trump Towers Alışveriş Merkezi’nde yeni trendleri bir arada görebileceksiniz.

Yerli – Yabancı moda markaları ve Türk modasına yön veren isimler ile modanın kalbi Trump Towers Alışveriş merkezi’nde atacak…

İstanbul’un kalbi Şişli’de, yerli- yabancı moda markaları ve Türk modasına yön veren isimler Trump Tower Alışveriş Merkezi’nde bir araya geldi. Türkiye’nin önde gelen 15 lider tasarımcısı ve genç tasarımcılar tek bir çatı altında toplanıyor. 15 lider tasarımcı ve genç tasarımcılar Türkiye’de bir ilke imza atarak Trump Towers Alışveriş Merkezi’nde 1000 m2 alanda tasarımlarını sergiliyor. Trump Towers Alışveriş Merkezi aynı zamanda modayı herkes için ulaşılabilir kılıyor. Dünyaca ünlü yerli ve yabancı moda markalarının yanı sıra Bahar Korçan, Bora Aksu, Atıl Kutoğlu ve Cengiz Abazoğlu gibi Türk tasarımcılara da ev sahipliği yapacak olan Trump Towers Alışveriş Merkezi aynı zamanda defile alanları ile İstanbul’un moda merkezi haline geliyor. Türk tasarımcıların tasarımlarını sergileyecekleri fashion show ve catwalk alanları ile Trump Towers Alışveriş Merkezi moda showlarının yeni merkezi haline geliyor.

Trump Towers Alışveriş Merkezi lezzet ve eğlencenin yeni adresi olmaya hazırlanıyor

Alışveriş merkezi önündeki yeşil park alanı, ziyaretçileri rahatlatıp alışveriş öncesi keyif yapmalarına imkan tanırken, her kata dışarıdan dokunuş alışveriş merkezinin içindeki canlılığı adeta dışa vuruyor. Trump Towers Alışveriş Merkezi yükselen müzik sesi ve coşku ile sıra dışı mimarisine dikkat çekiyor. Trump Towers Alışveriş Merkezi, 1500 m2 özel peyzajlı açık platformunda dünya mutfaklarını müzik ve eğlence ile bir arada sunuyor.

Özel peyzajlı dev açık hava platformuna sahip olan Trump Towers Alışveriş Merkezi’nde yeme&içme seçenekleri saymakla bitmiyor. Trump Towers Alışveriş Merkezi, ulusal ve uluslararası pek çok ünlü markaya da ev sahipliği yapıyor. Dünya mutfaklarından lezzetlerin sunulduğu alan, fast food alternatifleri ve dünya şeflerinin restoranları ile sayısız seçeneği bir arada bulabileceksiniz. Dünyaca ünlü şeflerin yer aldığı Türkiye’de ilk yeme-içme platformunda eşsiz yemeklerin tadına bakarken temiz hava ile buluşan ziyaretçiler, daha fazla alışveriş keyfi için enerji toplayacak.  Aynı zamanda Trump Towers’ın özel street food alanında yer alan 15 pavilyonda sayısız lezzeti tadabileceksiniz. Aynı zamanda bu platformla ile birleşen restoranlar Pure Fitness Center’e da komşu olarak zamanınızın size kalmasını sağlıyor.

Trump Towers Alışveriş Merkezi’nin en sıra dışı özelliklerinden biri de, ziyaretçilerine alışveriş merkezinin içinden geçerek hafif raylı sistem istasyonuna kısa yoldan ulaşabilme imkanı sunması. 2 bin kişilik otoparkı, transfer merkezine bağlantı ve vale parking ise sunduğu eşsiz hizmetlerden sadece birkaçı.  


Trump Towers çocukları bir ilk ile tanıştırıyor;  “ Çocuklara özel alışveriş merkezi konsepti & ilk ve tek Disneyland Tiyatro”

Dünya markaları ile donanmış Trump Towers Alışveriş Merkezi, çocukların eğitilerek eğlendiği ve çeşitli aktivitelerle zenginleştirilmiş 9000 metrekarelik eğlence merkezi ile bir ilke imza atıyor. Trump Towers Alışveriş Merkezi’nde sadece çocuklara özel olarak tasarlanan “Çocuk Katı” çocukların kendilerini özel ve çocuk gibi hissetmesi için tasarlandı. Her köşesinde heyecan yaratan gizli aktivitelerin yer aldığı Çocuk Katı, yeni teknolojilerle donatılmış platformları ile çocukları büyülü bir dünyaya davet ediyor. Türkiye’de ilk defa gerçekleşen “wii platformu” ile çocuklar eğlencenin tadına varıyor. Çocukların moda markaları ve favori lezzetlerinin yanı sıra Disney Tiyatro, özel tasarım D&R Kids ve Trump Kids Konsiyerj Hizmeti ile hem çocuklar hem de ebeveynler bu çok özel dünyanın avantajlarından yararlanıyor. Her köşesi eğlence ve aktivitelerle dolu Trump Towers Çocuk Katı, çok özel hizmetler sunuyor. Trump Towers Alışveriş Merkezi’nde yer alan, ilk ve tek Disney Tiyatro ile çocuklar sınırsız eğlenceyi bir arada yaşayabilecek. Trump Towers Alışveriş Merkezi Çocuk Katında çocuklara özel dünya markaları, çocukların sevdiği yemeklerin sunulduğu foodcort alanı, aktivitelerin yapılacağı bölüm, bale ve dans okulu ve aynı zamanda çocuklara özel ilk D&R ile birçok yeniliği bir arada sunuyor.  Aileler ise Trump Towers Alışveriş merkezi’nin çok özel uygulaması Trump Kids Konsiyerj ile alışveriş yaparken çocuklarını Trump danışmanı olarak hizmet veren gençlere teslim edebilecek. Aynı zamanda 250 m2’lik teraslı Aile Lounge ile çocuklarınız eğlenirken sizde temiz havanın keyfini çıkartabileceksiniz. Trump Towers Alışveriş Merkezi’nde anne ve babalar huzurlu alışverişin tadını çıkarırken çocuklar ise özgür eğlencenin tadına varacak.
 

 

SoruCevap »
 • Soru:

  Emlak Haberleri

  Siz de sorun »
   
  Merhaba,Bahçelievler İstanbul Evleri’nde (E-5 Hizmet Hastanesi’nin arka tarafı, Koza Evleri olarak da biliniyor) ikamet ediyoruz. Apartmanımız yaklaşık 30 yıllık bir bina ve dairemiz 3 1 tek banyolu net 110 m2. Şu anda evimizin satış fiyatı 600.000 – 625.000 civarlarında. Yeni bir eve taşınmak niyeti ile Halkalı bölgesine bakmaya başladık. Halkalı Avrupa Konutları 3 en çok içimize sinen proje oldu ancak evimizi sattığımız fiyata buradan ancak 2 1 daire alabiliyoruz.Küçük de olsa yeni eve geçmeye oldukça niyetlenmiştik ancak apartmanımızda yakın zamanda bir kentsel dönüşüm toplantısı oldu. Sakinler apartmanın yeniden yıkılıp inşaa edilmesine genel olarak taraftar. Bu olur ise her bir dairenin fiyatı 1.000.000 TL’ye ulaşacak deniyor.Ancak kesin karar alınmadı ve sandığım kadarıyla sürecin işlemesi sonuçlanması 5 yıldan önce olmaz.Bu bilgiler ışığında siz nasıl bir davranış önerirsiniz; beklemek mi yoksa zaman kaybetmeden yeni eve taşınmak mı? Çok teşekkürler. Konu: Emlak Haberleri | Soran: Aziz Hurma
 • Soru:

  Editörün Köşesi

  Siz de sorun »
   
  bir arsamız var arsa içinde eski bir kısmı yıkılmış arsamız var tapuda arsa gözüküyor.kentsel dönüşüm için belediyeye dilekçe verdik. arsa gözüküyor gerekçesiyle dilekçe olumsuz geldi. ne yapabilirim.arsamız kentsel dönüşümden faydalanamaz mı saygılar.. Konu: Editörün Köşesi | Soran: mehmet yücel
Tüm sorucevap'lar »
Emlak adına danışmak istediğiniz her konu burada.Yanda gördüğünüz forma sorunuzu yazın, uzmanımız yanıtlasın.
2000 karekter kaldı

İlgili Haberler

One Tower Bridge tanıtıldı

Lüks gayrimenkuller arasında ilk sıralarda yer alan One Tower Bridge İstanbul’da tanıtıldı
5 Mart 2015

Dubai Moon Tower tasarımıyla dikkat çekiyor

Mimarlık Tasarım Yarışması için tasarlanan Crescent Moon Tower dikkat çekici
9 Ocak 2015

Folkart Towers Teslime Hazırlanıyor

İzmir'de yükselen Folkart Towers projesinde teslim öncesi çalışmalar hızla sürüyor.
10 Temmuz 2014

Metrowin Tower Metrekarede 75 Dolar Kira Getirecek

Metrowin Tower’da teslimata 6 ay kaldı
6 Haziran 2014

5 Soruda Çukurova Tower

Kartal'da yükselen Çukurova Tower'da iki alternatifli kampanya devam ediyor.
2 Mayıs 2014

Çukurova Tower Dış Cephesi Tamamlandı

Dış cephede kullanılan çevreci malzemeler karbon salımını minimuma indiriyor
25 Mart 2014

Çukurova Tower 245 Bin Lira'ya

Çukurova Tower'da peşinat teslimde ya dakredi bir yıl sonra ödenebiliyor
13 Mart 2014

Torun Tower DenizBank'ın Merkezi Oluyor

DenizBank, genel merkezini Torun Tower’a taşıyor.
6 Şubat 2014

Folkart Towers Şubat'ta Teslim

Folkart Towers Şubat ayında teslim edilmeye başlanıyor.
16 Aralık 2013

One Tower Sanat Günleri Başlıyor

One Tower Kule Konut ve AVM projesi aynı zamanda Kültür Merkezi olacak.
29 Kasım 2013
Haberlerde Ara
İstediğiniz habere ulaşmak artık daha kolay!

Haberin Etiketleri