Fiyaka Esenşehir'de uygun fiyatlar

Fi-Yapı tarafından Esenyurt’ta hayata geçirilen Fiyaka Esenşehir projesinde 135 metrekare ve 3+1 daireler 99 bin YTL’den başlayan fiyatlarla satılıyor

14 Kasım 2008

Proje Haberleri

Fiyaka Esenşehir'de uygun fiyatlar

Fi-Yapı, Fiyaka Sancaktepe’den sonra hayata geçirdiği ikinci konut projesi Fiyaka Esenşehir’deki daireleri satışa sundu. 40 bin metrekare alanda 16 blokta toplam 832 daireden oluşan projede 27 bin metrekare yeşil alan olarak ayrılıyor. İstanbul Esenyurt’ta hayata geçirilen Fiyaka Esenşehir’de 99 bin YTL ile 199 bin YTL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulan dairelerin tümü 135 metrekare ve 3+1 olma özelliği taşıyor. Fiyaka Esenşehir metrekareleri aynı olmak üzere 4 farklı tipte daire alternatifi sunuyor.

Fi-Yapı, projeden daire almak isteyenlere talepleri doğrultusunda 60 ay vade ve esnek ödeme planları da sunuyor. 10 bloğun temellerinin atıldığı Fiyaka Esenşehir’de inşaat hızla devam ediyor. Projede birinci etaptaki daireler Kasım 2009’da, ikinci etaptakiler Kasım 2010’da, üçüncü ve son etap ise Haziran 2011’de sahiplerine teslim edilmiş olacak.

 

Açık ve kapalı yüzme havuzu var

İstanbul’un yeni merkezi Esenyurt’ta bulunan Fiyaka Esenşehir, konforlu ve sağlıklı bir yaşam isteyenler için ideal bir proje olma özelliği taşıyor. Böylece şehir merkezinde uygun fiyatlı ev sahibi olma dönemi başlıyor. Fiyaka Esenşehir projesinde sinema salonu, açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk havuzu, tenis ve basketbol sahaları, hamam, sauna, pilates, squash ve fitness salonu, çocuklar için özel oyun alanları ile dört dörtlük bir sosyal yaşam sunuluyor. Ayrıca site sakinleri tüm açık alanlarda kablosuz internet ağından yararlanabilecekler.

 

Her türlü güvenlik önleminin de düşünüldüğü Fiyaka Esenşehir’de görüntülü kapı sistemi, kameralı ve dijital kayıt sistemli 24 saat özel güvenlik bulunuyor. Fiyaka Esenşehir’de tüm ayrıntıları ile projelendirilmiş revir, kreş, 950 araçlık otopark ve 12 bin metrekarelik alışveriş merkezi de yer alıyor.

 

Fiyaka Esenşehir’de uygun fiyatın yanı sıra tüm detaylarda kalite faktörü öne çıkıyor. İnşaatta kullanılan malzemelerden duvar vitrifiyeleri ve armatürlere kadar kaliteli ve dayanıklı malzemelerden yararlanılıyor. Dairelerde standart olarak laminant mutfak dolabı bulunuyor. Laminant parkeler, hilton lavabo, 1. sınıf seramik kaplamalar, Amerikan panel kapılar, ısıcamlı PVC doğramalar ve çelik kapı, Fiyaka Esenşehir’deki detaylardan yalnızca birkaçı. Ayrıca mutfaklar da son derece geniş, rahat ve kullanışlı olma özelliği taşıyor.

 

Tel: (0216) 621 0 444 – (0212) 620 40 20

 

 

Haber Paylaş

SoruCevap » Tüm sorucevap'lar »
Emlak adına danışmak istediğiniz her konu burada.Yanda gördüğünüz forma sorunuzu yazın, uzmanımız yanıtlasın.
2000 karekter kaldı

İlgili Haberler

Maliye Bakanı Şimşek'ten Mütekabiliyete Destek

İnşaat sektörünün büyük beklenti içinde olduğu yabancıya satışta son düzenlemeler yapılırken, Maliye Bakanı Şimşek, "Ben hiç bir zaman havaalanında sırtına bir ev, daire yüklenmiş ülkeden çıkan kimseyle karşılaşmadım" diyerek satışa destek verdi.
16 Kasım 2011

Esenşehir Ekşioğlu’nda Fiyatlar 169 Bin TL’ye Düştü!

Ekşioğlu Esenşehir Konutları’nda başlatılan kampanyayla; liste fiyatları 186 bin TL olan sınırlı sayıdaki daireler 169 bin TL’ye satılıyor…
9 Mart 2011

Lükse Yönelen Fiyapı'nın Richa Projesinde Metrekare 5 Bin Dolar!

Geçtiğimiz haftalarda kaliteli ekonomik konut konseptini bıraktıklarını açıklayan Fiyapı'nın Başkanı Fikret İnan, sektöre yeni heyecan getirecek Richa markasıyla İstanbul, Ankara ve izmir başta olmak üzere 10 ilde lüks konut zinciri başlatacaklarını hatırlattı.
20 Ocak 2011

Fiyapı 'Ucuz Konut' Stratejisini Değiştiriyor!

Fiyapı, Richa markasıyla İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere, yaklaşık 10 ilde lüks konut zincirini başlatacak.
7 Ocak 2011

Akkent Evleri 2'de hemen teslim konutlar!

Akkent Evleri 2, 9 bin metrekare arsa üzerinde 6 blokta 128 daireden oluşuyor. Projede 128 ve 165 metrekarelik 3+1 konutlar bulunuyor.
9 Haziran 2010

Fiyapı’dan bütün projelere zam geliyor

Fiyapı tüm projelerine 14 Aralık 2009 itibari ile yüzde 10 ile yüzde 20 oranında zam yapacak
7 Aralık 2009

Fiyapı Bahçeşehir’de 59 bin liraya

Mor Ada projesini satın alan Fiyapı yerine yapacağı Fiyaka Bahçeşehir’de 66 metrekarelik daireleri 59 bin liradan satacak. İnşaatına kasım ayında başlanacak proje 30 ayda teslim edilecek
30 Ekim 2009

Fiyapı’dan iki projede kampanya

Fiyapı, Fiyaka Beylikdüzü ve Esenşehir projelerinde uyguladığı kampanyayla peşinatı Mart 2010’da kalanı miktarı ise teslimde ödemeye imkan tanıyor
12 Ekim 2009

Konutta yüzler gülüyor

Konut almak için birbirinden cazip avantajlar bulunurken, bu durum en fazla konut ihtiyacı olanları ve yatırımcıları sevindiriyor
30 Nisan 2009

Fiyapı’dan 44 bin liraya lüks daire

Fiyapı, yeni konut projesi Fi-yaka Beylikdüzü’ndeki daireleri 44 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor
11 Mart 2009
Haberlerde Ara
İstediğiniz habere ulaşmak artık daha kolay!

Haberin Etiketleri