detaylı ara Ücretsiz İlan Ver!

Apsiyon İle Apartman ve Site Yönetimi Kolaylaşıyor!

Artık koltuğunuzdan kalkmadan eviniz için gerekli olan tüm hizmetleri sağlayabileceksiniz.


8 Haziran 2011

Apsiyon İle Apartman ve Site Yönetimi Kolaylaşıyor!

Apsiyon, apartman ve site yönetimini kolaylaştırma amacı taşıyan bir internet uygulamasıdır. Apartman yönetimini henüz yeni devralmış amatör yöneticilerden, bu göreve yıllarını vermiş işinin erbablarına, herkesin kolaylıkla anlayabileceği, kullanımı son derece kolay bir uygulamadır.

Apsiyon'un en önemli özelliği, yönetiminin aldığı kararları rafta duran tozlu defter sayfalarından çıkarması ve ilgili herkesin dilediği zaman rahatlıkla ulaşabileceği tek bir çatı altında, yani www.apsiyon.com adresinde toplamasıdır.

Ayrıca, gelir ve giderlerin takibi, aidat ödemeleri, temizlik masrafları, üçüncü kişilerle yapılan ticari sözleşmeler, son toplantıda alınan kararlar, bankalar, e-devlet ve e-belediye sistemleriyle olan ilişkiler ve benzeri daha birçok süreci şeffaflaştırır, mekan ve zamandan bağımsız olarak ilgili kişilerin bilgisine sunar. Mesela yurt dışındaki kat malikleri, forum ve anketler sayesinde aktif şekilde süreçlere katılabilir, oy verebilir ve alınan kararları inceleyebilir.

Üstelik bütün bunları evinizdeki koltuğunuzdan, ofisinizdeki masanızdan, tatildeyseniz cep telefonunuzdan yapabilirsiniz.
 


Benzer Haberler