Apsiyon Bankacılık İşlemlerini De Kolaylaştırıyor

Apsiyon Bankacılık İşlemlerini De Kolaylaştırıyor

Son zamanların en çok konuşulan apartman ve site yönetim uygulamasını geliştirmekte olan Dijital Projeler, site yönetimlerine sunduğu bankacılık entegrasyonu için sektörünün liderlerinden Yapı Kredi ile anlaştı.

Yapı Kredi ile yaptıkları bu çalışma sayesinde, banka hesaplarındaki yönetimle ilgili tüm işlemler artık Apsiyon'dan takip edilebilecek. Böylece banka hareketlerinin kontrolü, aidatların işlenmesi gibi işlemler daha az vakit alacak.

Site sakinleri de Yapı Kredi'deki ödeme işlemlerinde aidat borçlarını görebileceğinden, yaşanabilecek aksaklıkların ve gecikmelerin önüne geçilebileceği gibi aynı zamanda bu çözüm ortaklığı sayesinde elle yapılan kontroller minimuma inecek ve kağıt kullanımı ortadan kalkacak.

Apsiyon ile düşük maliyetli profesyonel çözümler sunan Dijital Projeler, sevdiklerinize ayıracağınız zamanı sizlere kazandırmak için yeni çözümler ve projeler üretmeye devam ediyor.

Apsiyon ile ilgili ayrıntılı bilgiyi www.apsiyon.com adresinden inceleyebilirsiniz.


Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR