Dayalı döşeli evler

Dayalı döşeli evler

Bir dönem ocak, fırın ve davlumbazdan oluşan ankastre mutfak eşyaları hediye eden inşaat firmaları şimdi ise tüm ev eşyasını bedava veriyor. Bu evlere sahip olanlar da tatile gider gibi yanlarına sadece kişisel eşyalarını alıyor ve evin keyfini çıkartıyor

İnşaat firmaları konut satışlarını arttırmak için birbirinden ilginç kampanyalar yapıyor. Bir dönem ocak, fırın ve davlumbazdan oluşan ankastre mutfak eşyaları hediye ediliyordu. Ev alanı bedava tatile gönderenlerden araba hediye edenlere kadar birçok kampanya düzenlendi. Hatta bazı firmalar ev alanlara ikinci bir evi bile hediye olarak verdi. Son dönemde ise dayalı döşeli satılan evler dikkat çekiyor. Bunlar bir kampanya özelliği taşımasının yanı sıra bir konsepti de gösteriyor. Daha çok tatil bölgelerinde satılan bu konutlar alıcılarını eşya ve dekorasyon derdinden kurtarıyor. Bu evlere sahip olanlar tatile gider gibi yanlarına sadece kişisel eşyalarını alıyor ve evin keyfini çıkartıyor. 

Terlikten çaydanlığa, ütüden perdeye kadar tüm eşyalarıyla satılan bu evler eşya alma sorununu ortadan kaldırmasının yanı sıra, dekorasyon konusunda da alıcılarına büyük kolaylık sağlıyor.

Tel: (0242) 228 11 88

Yavuz Karaman 25 Ağustos 2009

İlan Ara

Kategori
Durumu
il
bul  İlçe
Semt
Fiyat Aralığı
İlan No
Fotoğraflı
Ara

Kategori Bazlı Arama

Diğer Galeriler

Tüm galeriler :