İşte İstanbul'un en lüks evleri

İşte İstanbul'un en lüks evleri

Dünya gayrimenkul devi Donald Trump’ın Avrupa’da gerçekleştirdiği ilk projesi, Trump Towers İstanbul- Şişli'de konutlar metrekaresi 6 bin 200 dolardan satılacak

Dünya gayrimenkul devi Donald Trump’ın Avrupa’da gerçekleştirdiği ilk projesi, Trump Towers İstanbul-Şişli'de rezidans sahipleri, örnek daireleri ve değişik amaçlı kullanımları için özel tasarlanmış Lounge'u inceleme fırsatı buldu.
İstanbul'da birçok rezidans projesinin yürütüldüğünü, farklılık yaratılmadığı taktirde mücadele etmenin çok zor olacağını ifade eden D Yapı Genel Müdürü İlder Tokcan, “Rezidans dairelerini planlama konusunda bambaşka bir boyuta taşıdık. 1+1 dairelerde bile 100 metrekarenin üzerine çıkan kullanım alanı sağlıyoruz. Bundan sonra gelecek Trump hizmet kalitesi var ki bunda çok iddialıyız” dedi.
Komşular biraraya geldi

Proje Mimarı Brigitte Weber ve ekibinin rezidans kulesinin dördüncü katında sadece rezidans sahiplerinin kullanımı için özel olarak tasarladığı ‘lounge’ ve 3 farklı tarzda iç mimari uygulaması yapılmış örnek dairelerin tanıtımı için bir kokteyl düzenlendi. Kokteyle davet edilen ev sahipleri, Trump Towers İstanbul Pazarlama Grubu yetkilileri eşliğinde örnek daireleri gezdi. Daha sonra 600 metrekarelik ‘Lounge’da bir araya gelen ev sahipleri, müstakbel komşularıyla tanışma ve sohbet etme imkanı buldu.
260 bin metrekare inşaat alanı davetlilerle yakından ilgilenen D Yapı Yönetim Kurulu üyesi ve Genel Müdürü İlder Tokcan, Trump Towers İstanbul-Şişli projesine yaklaşık 1 yıl önce başladıklarını hatırlatarak, “Çalışmalar 260 bin metrekare inşaat alanında sürdürülüyor. Kaba inşaat bitmiş durumda. Cephelerin montajı da devam ediyor. Böyle yoğun haraketliliğin göbeğinde böyle bir inşaatın bu noktaya getirilmesi ciddi bir başarıdır” dedi.

Ahmet Gür 23 Temmuz 2009

İlan Ara

Kategori
Durumu
il
bul  İlçe
Semt
Fiyat Aralığı
İlan No
Fotoğraflı
Ara

Kategori Bazlı Arama

Diğer Galeriler

Tüm galeriler :